Вівторок
12.06.2012
"В Європі немає жодного відомого бренду, чия продукція не шилася б в Україні", - стверджує виконавчий директор Укрлегпрому Тетяна Ізовіт
 

Більшість вітчизняних швейних фабрик працюють на давальницькій сировині. Які бренди сьогодні шиються в Україні?
В минулому році Укрлегпром провів експертний аналіз вироблених в Україні зарубіжних брендів. Згідно з його результатами, в Європі немає жодного відомого бренду, чия продукція не вироблялася б на наших швейних фабриках. Так, в столичному регіоні сьогодні шиється одяг торгових марок Hugo Boss і Marks & Spencer, у Львові - Zara і New Look, в Миколаєві - Max Mara і Polaris, в Донецьку - Plato, в Червонограді та Чернівцях - спідня білизна Triumph, Benetton, Mexx , Monton - у Запоріжжі, Pierre Cardin, Pioneer, Gerry Weber, Marc, Jacobs - Кривий Ріг. І це тільки початок списку, адже його географія - вся Україна.

Як ви можете охарактеризувати український ринок швейних фабрик?

На сьогоднішній день на давальницькій сировині працює близько 60% українських швейних фабрик, тоді як ще в 2011 році вище вказану схему співпраці використовували 90% вітчизняних виробників. На початку цього року третина з них втратила свого замовника, який пішов на більш вигідні і прогнозовані ринки. Вцілому лише 10-15% одягу, що продається в Україні, - не тільки "made in Ukraine", а й "designed in Ukraine".

Як формується ціна на брендовий одяг, зшитий в Україні?

За кожний виріб, виготовлений в нашій державі, європейський замовник оплачує додаткове ввізне мито в розмірі 7-13%. На зворотному ж шляху в Україну до цієї вартості теж додається ввізне мито, транспортні витрати, націнка компанії-продавця та вітчизняна торгова націнка (остання становить 150-200%). Все це, в кінцевому рахунку, оплачує наш споживач.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти