П'ятниця
20.01.2012
За підсумками 2011 року валовий дохід від брендів Top Secret, Top Secret & Friends, Troll та Textillmarket збільшився на 19%
 

Польська компанія Redan Capital Group, якій належать мережі магазинів одягу Top Secret, Top Secret & Friends, Troll та Textillmarket, підвела підсумки діяльності у 2011 році. Згідно з їх результатами, 2011 році компанія продала товарів на суму 381,8 млн злотих, що на 18% більше ніж у попередньому році (тоді отриманий прибуток склав 324, 2 млн злотих). Крім цього, валовий дохід (різниця між прибутками та видатками) збільшився на 19% у порівнянні з 2010. "Ця інформація є набагато важливішою, ніж дані про продажі, адже результат діяльності компанії вимірюється саме отриманим нею валовим доходом, - стверджує Генеральний директор компанії Redan Богуш Крижинські. - Тому ми раді, що його величина відповідає нашим попереднім прогнозам".

На рівні була успішність компанії і на теренах України, де розвитком брендових магазинів ТМ Top Secret займається українське представництво Redan - компанія "Бета-Реда Україна". "В 2011 ми займалися активним розвитком: протягом року відбулося 10 нових відкриттів, 7 з яких - франчайзингові, - розповів порталу Franchising.ua директор компанії "Бета-Реда Україна" Мартін Міськевіч. - Тепер мережа на території України налічує 28 магазинів". В цьому році компанія "Бета-Реда Україна" запланувала відкриття 4 власних та 10 франчайзингових магазинів. Власні магазини відкриються в Харкові, Одесі, Вінниці та Києві. Щодо франчайзингових, то на сьогоднішній день ведуться переговори з потенційними франчайзі з Черкас, Сімферополя та Дніпропетровську.

На сьогодні компанії Redan належить близько 450 магазинів Top Secret & Friends, Troll та Textillmarket в Польщі, Чехії, Литві, Словаччині, Росії та Україні.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти