TOP SECRET запрошує бізнес-партнерів до співпраці на умовах франчайзингу
 

Одяг ТМ "TOP SECRET" для енергійних, впевнених в собі особистостей. Цільовою аудиторією фірмових магазинів TOP SECRET є молоді люди віком 25–35 років: професійно активні молоді спеціалісти, студенти останніх років навчання, підприємці, та просто люди що відчувають себе молодими та ставлять амбітні плани на майбутнє.

В асортименті фірмових магазинів TOP SECRET - одяг типу casual та офіс, як для жінок (70% асортименту), так і для чоловіків (30%). Провідною лінією як в жіночій, так і в чоловічій колекції є одяг в стилі офіс. Колекція нараховує більше 1000 моделей, які представлені в різноманітній кольоровій гаммі, та відповідають останнім тенденціям моди.

TOP SECRET опрацьовує дизайн-проект фірмового магазину франчайзі

Проектуванням, виробництвом, маркетингом та дистрибуцією одягу займається польська компанія REDAN SA. Перший фірмовий магазин компанія відкрила ще у 1998 році. Відтоді мережа фірмових магазинів невпинно зростає, та вже давно вийшла за рамки Польщі, - сьогодні TOP SECRET знайшов свого покупця у Чехії, Словаччині, Литві, Росії та Україні.

TOP SECRET в Україні

Офіційним представником ТМ "Top Secret" в Україні є компанія "Бета-Реда Україна", що взяла курс на динамічне розширення фірмової мережі магазинів на території країни, та запрошує бізнес-партнерів до співпраці на умовах франчайзингу.

На сьогоднішній день ТМ "TOP SECRET" в Україні представлена 35 фірмовими магазинами, 26 з яких відкрили партнери на франчайзингових умовах. Магазини TOP SECRET працюють в торгових центрах Києва, а також в обласних містах, таких як Донецьк, Львів, Рівне, Луцьк і Ужгород.

В асортименті фірмових магазинів TOP SECRET - одяг в стилі office, casual та denim як для жінок, так і для чоловіків

Початок бізнесу з TOP SECRET:

 • Локалізація
  Для відкриття фірмового магазину TOP SECRET партнер повинен мати в наявності власне або орендоване приміщення площею 80-200 кв.м. в престижному торговому центрі, або на головній торговій вулиці обласного міста.

 • Інвестиції та окупність
  Необхідний капітал для відкриття магазину площею 100 кв.м. - від $20.000 (без врахування витрат на будівельні роботи та товар). Паушальна оплата та маркетингові відрахування - відсутні. Період окупності магазину: 12-16 місяців.

 • Персонал
  Ключові посади в магазині: директор, старший продавець, продавець-консультант, дизайнер. При площі торговельного залу 100 кв.м, необхідна кількість продавців - 5, при площі 200 кв.м. - 7. Система мотивації персоналу - преміальна, в залежності від проценту виконання плану.
  Перед відкриттям магазину проводиться тренінг для торгового персоналу, відповідно до "Вимог обслуговування клієнтів в салонах TOP SECRET".

TOP SECRET забезпечує франчайзі постійну підтримку мереджера та регіонального візуаль- мерчендайзера

Формати франшизи

Існує два варіанти франчайзингової співпраці з TOP SECRET:

 1. На умовах купівлі товару
  Франчайзі купує товар для заповнення магазину по оптових цінах від постачальника, і є власником товару. Інвестиції в товар при цьому складають близько 3000 грн. на кв.м. торгової площі магазину. Мінімальна націнка в магазині, при цьому варіанті співпраці, складає 100%.

 2. На умовах комісійного продажу
  Одяг в магазин постачається на умовах комісії, при цьому комісійна винагорода для франчайзі - 36% від роздрібного обороту. При комісійній співпраці не проданий в магазині товар є власність постачальника. У випадку комісійного продажу партнер-франчайзі повинен внести попередню гарантійну оплату.

Підбір колекції в магазин TOP SECRET

Колекція одягу не відбирається франчайзі самостійно, а завозиться в магазин автоматично на основі звітів про продаж, застосовуючи стандартизовані для TS показники.

Перша закупівля колекції розраховується, виходячи з чисельності населення конкретного міста та площі приміщення. Товар постачається лініями: жіночі розміри від XS до XL, чоловічі - від M до XXL. Постачання здійснюється один раз що дві неділі.

Колекції в магазині представлені в різноманітній кольоровій гаммі, та відповідають останнім тенденціям моди

Підтримка для франчайзі:

 1. Консультування та допомога при виборі приміщення.
 2. Опрацювання дизайн-проекту фірмового магазину франчайзі.
 3. Підбір колекції одягу в магазин.
 4. Аналітичні інструменти для аналізу продажів.
 5. Постійна підтримка регіонального менеджера та візуаль-мерчендайзера.

Аплікаційна форма

Зацікавлених співпрацею з TOP SECRET просимо заповнити та надіслати подану нижче аплікаційну форму. За більш детальною інформацією також можна звертатися до:

Мартіна Міськевича
тел. (044) 485-22-11 (33,44); (050) 424-39-80
mail: martin@topsecret.com.ua

ТОВ "Бета-Реда Україна"
04214, м.Київ, вул.Героїв Дніпра, 34, оф. 405
www.topsecret.pl


форма зворотнього зв'язку
Для отримання додаткової інформації будь ласка заповніть форму зворотнього зв' язку, яка надсилається безпосередньо до TOP SECRET.
форма зворотнього зв'язку
Анкета
Анкета
If you see this, leave this form field blank