Вівторок
02.08.2011
Розмова з начальником Управління з роботи з підприємствами малого та середнього бізнесу OTP Bank Русланом Співаком
 

Яким клієнтам банк надає перевагу, коли мова йдеться про кредитування франчайзингу?
Лояльніше ставлення отримує клієнт, який потребує додаткових інвестицій для того, щоб розширити вже існуючий бізнес або працювати в галузі, яка йому вже відома. Наприклад, якщо у підприємця вже є кафе, а він хоче відкрити точку фаст-фуду. Якщо ж клієнт планує взятися за справу, в якій він не має жодного досвіду, але крім цього він розвивається на ринку ще в кількох галузях, тоді банк аналізує, як новий бізнес відобразиться на вже існуючих. Також, в інтересах франчайзі більш відкрито висвітлити свій матеріальний стан, адже за умови хорошого стану бізнесу та більш ліквідної застави, процентна ставка буде нижчою. Ще один спосіб, який може полегшити отримання кредиту - це поручительство франчайзера. В цьому випадку франчайзер надає банку гарантії, що якщо франчайзі не вдастся вести бізнес, він візьме на себе його грошові зобов'язання та управління.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти