Гемокод пропонує партнерську програму

Четвер
28.07.2011
Мережа медичних центрів Гемокод в Україні розширюється на партнерських умовах
 

Діяльність ТМ "Гемокод" в Україні розпочалася в 2001 році. Вихід на вітчизняний ринок відбувся з ініціативи українського франчайзі. До 2008 року медична компанія орієнтувалася на більш заможні міста. Її центри розташовувалися в Києві, Одесі, Донецьку, Сімферополі та Дніпропетровську. Вартість послуги була занадто високою для більшості українців, а тому не кожен міг собі дозволити скористатися нею. "З часом наші громадяни ставали заможнішими, та й початок економічної кризи в 2008 році вніс свої корективи. Після падіння курсу української валюти ціна послуги "Гемокод" у гривневому еквіваленті не змінилася, а от в доларовому подешевшала більше ніж на 30 %. Таким чином вона стала доступною для більшої кількості населення. Це, власне, і спонукало нас до розширення мережі", - розповідає представник компанії "Гемокод", виконавчий директор Юрій Зеленський. За цей період кількість представництв "Гемокод" в Україні збільшилася до 22. В планах компанії – мати представництво в кожному обласному центрі.

В основі розширення мережі лежить партнерська програма. Партнерами "Гемокод" є самостійні бізнес-структури, які використовують методику компанії. "Наші партнери працюють по-різному. – коментує Юрій Зеленський. – Одні з них пропонують свою послугу як одну з-поміж багатьох. Так, наприклад, наше представництво у Львові функціонує на базі клініки стоматології, а в Дніпропетровську послугу надають у клініці сімейної медицини. Інші – повністю зосереджуються на програмі "Гемокод". Самостійні центри діють в Тернополі, Одесі, Сімферополі і ще кількох містах України. Є партнери, які беруть на себе регіональний розвиток мережі. Так, наші представництва в Дніпропетровську, Донецьку, Луганську та Алчевську належать одному партнеру."

"Гемокод" - це тест на харчову несприйнятливість, властиву 80 % населення планети. Організм кожної людини не сприймає до 30-40 % харчових продуктів. Вони не засвоюються організмом і відкладаються в шлаки. Саме ці продукти можуть бути джерелом різноманітних захворювань. Шкідливою для окремої людини може виявитися навіть та їжа, яку прийнято вважати корисною: та ж сама морква, яблука, тощо. Якщо вивести зі свого раціону такі продукти, це призводить до нормалізації процесу обміну речовин і людина оздоровлюється "без ліків".


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016