VitaoxyV: Кисневій воді потрібна реклама в мережах

П'ятниця
15.07.2011
Розмова з представником компанії VitaoxyV Віталієм Пашковським
 

Наскільки киснева вода популярна на українському ринку? Які заклади є зараз вашими партнерами?
Популярність такого продукту значною мірою залежить від мереж, в яких він продаватиметься. Дуже важливо вийти на ці мережі і показати людям, що є така вода. Зараз киснева вода VitaoxyV продається в мережі аптек "Віталюкс",мінімаркетах "Чумацький Шлях", на київських заправках ОККО, а також – в аптеках "36,6" міста Донецька та "911" міста Харкова.

Яка реклама потрібна кисневій воді?
Думаю, найкраще в цьому випадку підходить реклама на телебаченні, реклама на бігбордах та наявність піару у великих мережах таких супермаркетів, як Перекресток, Фуршет, Метро, Новус та Ашан. Проте, розміщення своєї продукції в цих супермаркетах потребує значних витрат.

Як киснева вода продається у медичних закладах?
Скажімо так, вона продається не в медичних закладах, а в аптеках, які знаходяться у медичних закладах. Кисневу воду там купують тому, що вона призначена для комплексного оздоровлення всього організму. Звісно, це не ліки, які діють одразу. Це певний стиль життя. Щоб відчути ефект, треба її постійно пити. Знаю, що деякі лікарі рекомендують пацієнтам вживати кисневу воду для пришвидшення одужання. Радять її пити і в дитячих консультаціях.

Яке місце займає киснева вода на українському ринку? Чим ситуація відрізняється від Росії?
По-перше, на російському ринку вона з'явилася швидше – ще в 2007 році. По-друге, російський ринок цивілізованіший за український. У нас головна проблема полягає в тому, що мережі самостійно займаються постачанням продукції. В українських реаліях немає такої ринкової ланки як дистрибютор та імпортер. Імпортер в Україні - це водночас і дистрибютор, і власник мережі. Вхід в мережу у якості незалежного партнера дуже дорого коштує. Для цього необхідний просто нереальний бюджет. Крім того, вода за цих умов коштуватиме дуже і дуже дорого.