Best Western International приєднуватиме українські готелі

Понеділок
27.06.2011
Укладено договір з компанією, яка сприятиме отриманню ліцензій американського бренду українськими готелями
 

У червні 2011 року девелоперська компанія ArtBuild Hotel Group (ABHG, України) уклала договір з Best Western International, Inc. (США). Компанія ABHG стала офіційним представником брендів Best Western, Best Western Plus і Best Western Premier (категорії 3, 4 і 4+/5 зірок), а також партнером з девелопменту і консалтингу готелів мережі в Україні. На сьогоднішній день це одна з найбільших світових готельних мереж, яка об'єднує понад 4000 готелів в 90 країнах світу. На початку поточного року до міжнародної мережі приєдналася перший український готель в Севастополі. У планах також Київ, Харків, Ялта, Одеса, Мукачево та Львів.

Згідно з укладеною між двома компаніями договором, ABHG проводитиме аналіз всіх проектів-претендентів на отримання ліцензії від Best Western, супроводжувати переговорний процес, надавати необхідні консультації в процесі реалізації проектів, а також контролювати відповідність реалізованих об'єктів вимогам готельної мережі. Крім цього, компанія буде розвивати власні готелі під брендом Best Western, а також надавати послуги fee-девелопмента для замовників готельних проектів.

Мережа Best Western розвивається за унікальною маркетинговою стратегією. Отримати ліцензію і приєднатися до мережі може будь-який готель, і навіть мережа готелів, що відповідає стандартам і вимогам Best Western. При цьому власник ліцензії зберігає свою незалежність, фінансову і господарську самостійність. Як зазначив Дарон С. Роуз, керуючий партнер ArtBuild Hotel Group, "у порівнянні з багатьма світовими брендами, операторами і франчайзинговими групами, Best Western вигідно відрізняється своїм підходом до формування мережі та співпрацею з кожним готелем. З одного боку, приєднання до мережі вимагає від кожного учасника відповідності високим стандартам гостинності, з іншого - залишає за власниками готелів можливість самостійного управління бізнесом. На нашу думку, цей підхід ідеально відповідає очікуванням і вподобанням власників готельної нерухомості в Україні. Ми пишаємося тим, що стали офіційним представником Best Western в Україні і очікуємо приєднання інших готелів і девелоперів до настільки сильного й унікальному бренду".

Best Western International (США) - найбільша Світова Готельні Сім'я, що надає підтримку з бронювання, операційної діяльності та маркетингу для 4000 готелів на 309 000 номерів в 90 країнах світу. Компанія об'єднує готелі під трьома брендами: Best Western, Best Western Plus і Best Western Premier (категорії 3, 4 і 4 +/ 5 зірок).


популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016