Яким бізнесом зайнятися: власним, агенційним чи франчайзинговим?
Розпочинаємо самі
Наважитися на бізнес власними силами варто підприємцю, що не любить підпорядковуватися вищевказаним правилам та процедурам, має свою ринкову нішу, в якій працює, має достатньо коштів для бізнесу та багаж досвіду в цій галузі (це буде необхідно для утвердження на ринку позицій торговельної марки) та налагоджені контакти із постачальниками.
Купуємо франшизу
Якщо підприємцю бракує досвіду в галузі, він може його купити, інвестуючи у франчайзингову ліцензію. Франчайзер надає право користування своєю торговельною маркою та перевірене ноу-хау, участь в маркетингових акціях, навчання та інше. Це зменшує ризик банкрутства новоствореного підприємства, оскільки франшиза - це інвестиція в перевірений бізнес. Ціною франчайзингу є обмеження незалежності у веденні бізнесу а також оплати на користь франчайзера: стала - за купівлю франшизи, та періодичні оплати.
Відкриваємо агенцію
На агенцію наважуються особи, які хочуть вкласти якнайменше, та мінімізувати ризик. Завдяки меншим інвестиціям агенційні системи є більш доступними ніж франчайзингові.
Агент ризикує менше, та не вносить ліцензійну оплату. Але така безпека має свою ціну. Агент працює від імені та за дорученням головного підприємства - організатора і власника агенційної мережі. Винагородою агента є провізія від проданих ним товарів чи послуг. Прибуток, отриманий агенційним пунктом, цілком належить власнику мережі, також організатор мережі покриває операційні витрати, пов'язані з діяльністю пункту. Незалежно від результату, якого досяг агенційний пункт, агент отримує свою провізійну винагороду. Він має вплив лише на обсяг продажів, і в цьому прямо зацікавлений. В свою чергу, власник агенційної мережі може збільшувати або зменшувати розмір провізії в залежності від політики фірми.
читати статті
Питання свободи та розвитку особистості займало голови філософів в усі часи
Збираючи з миру по нитці, можна не тільки пошити голому сорочку, а й реалізувати набагато більш масштабні проекти
Поняття «стартап» та «запускаючий новий бізнес-проект» - зовсім різні.
Коротенька довідка (це недовго і не «зарозуміло»):
ФОП, ПП чи ТОВ?
найчайтіше читане
Як заробити на станції техобслуговування автомобіля
Більше 200 громадян різних національностей, які проживають у нашій країні, ведуть свій франчайзинговий бізнес з мережею «Жабка» (Żabka).
Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію
На українському ринку fashion-ритейлу стає дедалі тісніше.
Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується
популярне на форумі
Де купити ноубук
Всім привіт! Хочу купити собі ноутбук для роботи, та не можу визначитись. Підкажіть мені, який...
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.
URGENT LOAN IS AVAILABLE NOW TODAY I GOT MY DESIRED LOAN AMOUNT $760K FROM A RELIABLE,TRUSTED AND REGISTERED PRIVATE LOAN COMPANY LAST...
первый бизнес
Шановний Сергій! Франшиза клінінгової компанії СуперКлін.Старт бізнесу всього 21...
Франчайзинг СуперКлин
Франшиза клінінгової компанії СуперКлін - це готовий бізнес за 21 день Формат Light та Формат...
What area unit the characteristics of a decent paragraph?
A paragraph may be a assortment of sentences that all relate to 1 main plan or topic. Effective paragraphs have four main characteristics: a subject sentence, unity, coherence,...
Як знайти бізнес-ідею для себе
Текст ні про що! Якби ціллю автора було не налити води (потрібної кількості символів), то було б...
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.
Имя кредитора: г-н Пол Уильям. Lender E-mail: paul_william_loanhouse@hotmail.com Мы предлагаем частные, коммерческие...
METRO: франчайзинг в Україні
Ребята! кто-то получил разъяснения или инфу по metro