LARÔME parfumes

інфомація про франчайзера

опис франшизи

Парфуми L`ARÔME - це поєднання розкоші та витонченості за доступною ціною. Колекція парфумів виготовляється в місті Грас регіону Прованс, що у Франції, на заводі який працює вже 52 роки. Грас є світовою столицею парфумерної промисловості, починаючи з XVI століття.

Ми є єдиною компанією в світі, що створила колекцію розливних парфумів L`ARÔME "Made in France". Парфуми виготовляються згідно з найвищими стандартами парфумерної промисловості. Під час виготовлення L`ARÔME ми використовуємо найкращі в світі ароматичні масла а також найякісніший алкоголь у Франції. Завдяки чистоті спирту стають помітними найтонші ноти ароматів. На сьогоднішній день колекція L`ARÔME налічує аж 110 видів парфумованих вод для жінок, та 60 - для чоловіків. Асортимент постійно розширюється в зв'язку з новими трендами на ринку.

Розливні парфуми L`ARÔME дають клієнту можливість обрати не лише аромат, але й бажаний об'єм. Крім цього кожен аромат має свій специфічний відтінок кольору. Це дозволяє також розповідати клієнту історію про сотні різних кольорів.

Ми, в L`ARÔME, створили нову інноваційну концепцію франшизи  - можливість продажу парфумів "Made in France" за доступними цінами. Наша франшиза гнучка, з низьким рівнем ризику, а також потребує незначних інвестицій (від 1425 євро). Паушальний внесок та роялті відсутні.

Деякі переваги нашої франшизи:

 • візуально привабливі точки продажу з асортиментом в кілька сот позицій парфумів;
 • L`ARÔME - це парфуми найвищої якості "Made in France";
 • приваблива роздрібна ціна в порівнянні з іншими парфумами "Made in France" на ринку;
 • продажі в точках L`ARÔME високі - через хороші ціни, високу якість, та привабливий вигляд;
 • висока операційна маржа (до 300%);
 • наші партнери можуть продавати в межах точки доповнюючий асортимент продуктів, який не є прямою конкуренцією парфумам L`ARÔME (наприклад: косметика, лак для нігтів, ювелірні вироби, аксесуари для волосся).

Франчайзі можуть відкрити точку в двох форматах: окремий магазин (single unit) або точка на острівці (corner). В зв'язку з цим ми пропонуємо кілька варіантів співпраці:

 1. Мастер-франшиза з гарантією територіальної ексклюзивності. В цьому випадку франчайзі повинен відкрити щонайменше одну власну пілотну точку  L`ARÔME, після чого - залучати інших партнерів-франчайзі.
 2. Відкриття окремої точки без ліцензії мастер-франшизи.
 3. Також партнер в Україні має можливість розпочати діяльність з однієї точки з можливістю стати мастер-франчайзі через 3 місяці.

Партнери в Україні, які підпишуть договір до грудня 2016 р. безкоштовно отримають першу партію товару для продажу - продукцію L`ARÔME.

точок власних

1 в Хорватії

точок франчайзингових

30 в Хорватії

фото точки
null
інформація для франчайзі

підтримка для франчайзі

 • безкоштовне навчання;
 • рекламна та маркетингова підтримка; 
 • допомога в оформленні точки та організації мерчандайзингу.

передбачувана сума інвестицій

 • відсутні паушальний внесок та роялті;
 • вартість закупівлі першої партії товару для одного магазину L`ARÔME складає мінімум 1425 євро;
 • вартість закупівлі першої партії товару для мастер-франчайзі складає від  10 тис. євро;
 • інвестиції в оформлення магазину залежать від його розміру.

основні вимоги

 • приміщення площею 15-40 м2 (власне або орендоване) в місці з високою прохідністю;
 • майбутній мастер-франчайзі повинен представити свій план розвитку бізнесу, відкриття власних точок, та залучення партнерів на визначеній території. 

контакт франчайзера

Larome Point j.d.o.o.

Sestinski Vrh 2 D, Загреб, Хорватія

+385 1 4637 324

zb@olfacto.hr

larome-parfumes.com

контактна особа для кандидатів

Zrinka Bagić (англійська мова)

форма зворотнього зв'язку

Для отримання додаткової інформації будь ласка заповніть форму зворотнього зв' язку, яка надсилається безпосередньо до LARÔME parfumes.

повідомлення
Ім'я, прізвище *
Місто *
Телефон *
E-mail *

читати статті

найчайтіше читане

Інформація, що міститься в каталозі, походить від творців франчайзингових та партнерських систем. Перед підписуванням договору про співпрацю варто уважно проаналізувати привабливість пропозиції. Редакція зберігає за собою право редагування списку систем у каталозі та оновлення інформації, що міститься в каталозі. У випадку недостовірності чи неактуальності даних у каталозі просимо повідомити про це редакцію.