Франшиза "Наш Край": чому варто обрати?

П'ятниця
09.06.2023
Франшиза супермаркету "Наш Край" надає підприємцям можливість вести власний бізнес з мінімальними початковими витратами та ризиками.
 

Франшиза стала популярним способом бізнесу, який дозволяє підприємцям створити успішну торгову точку на основі вже визнаного та відомого бренду. Франшиза супермаркету "Наш Край" - це приваблива можливість для людей, які бажають відкрити свій власний супермаркет, адже усі розуміють, що продуктовий ритейл одна з найбільш стійких галузей, яка активно розвивається й під час кризи, пандемії, чи навіть у війну.

Відсутність вступного внеску і рекламного збору

Однією з ключових переваг франшизи "Наш Край" є відсутність вступного внеску і рекламного збору. Це робить франшизу доступною для більшої кількості людей, які мають обмежений початковий капітал.

Підтримка та навчання

Франшиза "Наш Край" надає підприємцям необхідну підтримку та навчання. Ви отримуєте доступ до експертних знань та досвіду успішної національної мережі. Це включає консультації з питань управління, маркетингу, закупівель та інших аспектів бізнесу.

Спільний бренд та реклама

Ви отримуєте можливість використовувати вже визнаний бренд "Наш Край" і скористатися рекламними акціями та кампаніями, проводженими національною мережею. Це сприяє залученню більшої кількості клієнтів та підвищує рівень впізнаваності вашого магазину.

Закупівельна підтримка

Франшиза "Наш Край" забезпечує підприємцям вигідні умови закупівель. Ви отримуєте можливість придбати товари за оптовими цінами від постачальників, з якими має укладені договори національна мережа. Це дозволяє знизити витрати на закупівлю товарів та збільшити прибутковість вашого супермаркету.

Низькі щомісячні платежі

Франшиза "Наш Край" пропонує щомісячний роялті в розмірі 100,80 грн за 1 м. кв. торгової площі. Цей платіж враховується в бізнес-плані та допомагає забезпечити стабільні фінансові навантаження.

Бюджет на відкриття

Завдяки мультифороматності потрібні різні інвестиції. Для прикладу, можна розпочати з «Експрес» формату, де владення від 20 тисяч Євро.

Географічні переваги

Франшиза "Наш Край" дозволяє відкривати супермаркети в різних населених пунктах, адже має кілька форматів магазинів. Це забезпечує підприємцям потенційну базу клієнтів та збільшує шанси на успіх.

Маркетингова підтримка

"Наш Край" надає маркетингову підтримку підприємцям. Ви отримуєте доступ до маркетингових матеріалів, рекламних акцій та інструментів для просування вашого супермаркету.

Репутація та довіра

Мережа Наш Край" вже має визнану репутацію та довіру серед споживачів. Приєднання до національної мережі дозволяє підприємцям використовувати цю репутацію для залучення клієнтів та побудови взаємовигідних відносин з постійними покупцями.

Франшиза супермаркету "Наш Край" надає підприємцям можливість вести власний бізнес з мінімальними початковими витратами та ризиками. З низькими щомісячними платежами, бюджетом на відкриття та підтримкою з боку національної мережі, ця франшиза стає привабливим варіантом для підприємців, які прагнуть стати частиною успішної роздрібної торговельної мережі.


популярне на форумі

Летнее

Лето вот вот уже близко, а купальники надо покупать заранее. Уже подготовились? Если не успели -...

1 коментар
остання 15.10.2021
Rozetka йде в доставку їжі

Не забудьте на островок взять пляжную одежду - https://mathilda.com.ua/kupalniki/plyagnaya-odegda/ В ней вы на острове...

1 коментар
остання 05.06.2021
Як відкрити магазин біжутерії. Бізнес-план

Ми пропонуємо приватні, комерційні та особисті кредити з дуже низькими річними процентними...

1 коментар
остання 17.12.2018
Еко-шик: комплексний еко-франчайзинг

Торгова марка “Еко-шик”: магазини органічних продуктів, кафе з ексклюзивними рецептами від...

1 коментар
остання 10.10.2016
DeSheli - осторожно, мошенники!

У этих ребят постоянно меняются телефоны и они представляются разными "салонами". Я живу в Киеве....

22 коментар
остання 17.08.2016
DeSheli - осторожно, мошенники!

09.07.2015, салон по адресу М. Расковой, 2а. Консультант Елена  встретила любезно, провела первый...

22 коментар
остання 09.07.2015
DeSheli - осторожно, мошенники!

Не слушайте откровенно негативные отзывы! Это все недоброжелатели. Убедилась на собственном...

22 коментар
остання 30.04.2015
Эко-лавка ищет партнеров

Добрый день, Тамара! Всю информацию о данной франшизе Вы можете увидеть на нашем портале в...

2 коментар
остання 23.12.2014