Дві ліцензії - більший прибуток

Вівторок
17.11.2009
Коли дві франчайзингові торговельні марки приносять двосторонні вигоди...
 

Два сусідніх франчайзингових стенди - різних взаємодоповнюючих брендів, - можуть підвищити продажі один одному. Це двостороннє вигідна ситуація.

Як використовувати

Подивимося на приклад ко-брендінгу. У ситуації великих магазинів одна з компаній надає в оренду другій частина своєї площі, за умови, що торговельні марки підходять одна одній, та продукти, що продаються, взаємно доповнюються. Наприклад, такий спосіб діє, коли мережа продовольчих супермаркетів співпрацює з мережею пекарень.

Ко-брендінг також вигідний, коли франчайзі має в своєму приміщенні вільне місце і хоче клієнтам запропонувати додатковий сервіс - купує тоді другу ліцензію, наприклад, невеликого кафетерію в фітнес-клубі. Таким чином франчайзі може запропонувати ширший асортимент товарів або послуг і привабити більше клієнтів.

Уважно вибирати

Франчайзі повинен бути впевненим, що через ко-брендінг марка його першої мережі не втратить престижу. Очевидно, за цим також слідкують франчайзери, які мають погодитися на співпрацю і визначити, чи дійсно їх близькість дасть ефект синергії і зростання продажів. Ко-брендінгових партнерів потрібно вибирати уважно, щоб вони не конкурували, а залучали додаткових клієнтів. На початку співпраці потрібно звернути увагу на юридичні і організаційні питання. Договори ко-брендінгу можуть бути досить складними, тому що підписуються трьома сторонами: двома франчайзерами і одним франчайзі.

Що в договорі

В договорі потрібно точно встановити умови щоденної співпраці. Це вирішить питання поділу коштів щоденного утримування приміщення, можливих ремонтів, а також прибирання, рішення, що стосуються годин відкриття, зберігання товарів. Потрібно встановити, чи приміщення має бути поділене на області продажу для кожної з марок і погодити форми платежів, відрахувань, а також звітів - особливо, якщо різні оплати внесені на користь двох різних власників ліцензії.


читати статті

Франчайзинг, агенція чи самостійно /30.11.2009

Агенція, франчайзинг чи, можливо, вести бізнес самостійно? Кожен з цих виборів має свої переваги

Можливі непорозуміння /30.11.2009

Представляємо роз’яснення деяких випадків, які часом вводять в оману або є не до кінця зрозумілими

Пишемо франчайзинговий бізнес-план /27.11.2009

Деякі франчайзери вимагають від кандидатів представлення бізнес-плану під конкретну величину інвестицій і конкретне розташування точки. Таким чином вони перевіряють бізнесовий талант франчайзі.

Мультиліцензія, або вищий пілотаж /27.11.2009

Їх називають "мультифранчайзі" бо замість однієї франчайзингової точки вони мають декілька. Вони не сидять на одному місці, а подорожують від однієї своєї точки до іншої

Вибираємо ідею для бізнесу /27.11.2009

Вибір франчайзингової системи іноді нагадує початок кохання. Краса може ховати на перших порах поганий характер. Як же цьому запобігти?

популярне на форумі

Де купити ноубук

Всім привіт! Хочу купити собі ноутбук для роботи, та не можу визначитись. Підкажіть мені, який...

1 коментар
остання 08.10.2022
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

URGENT LOAN IS AVAILABLE NOW TODAY I GOT MY DESIRED LOAN AMOUNT $760K FROM A RELIABLE,TRUSTED AND REGISTERED PRIVATE LOAN COMPANY LAST...

2 коментар
остання 10.05.2022
первый бизнес

Шановний Сергій! Франшиза клінінгової компанії СуперКлін.Старт бізнесу всього 21...

5 коментар
остання 10.10.2020
Франчайзинг СуперКлин

Франшиза клінінгової компанії СуперКлін - це готовий бізнес за 21 день Формат Light та Формат...

1 коментар
остання 10.10.2020
What area unit the characteristics of a decent paragraph?

A paragraph may be a assortment of sentences that all relate to 1 main plan or topic. Effective paragraphs have four main characteristics: a subject sentence, unity, coherence,...

1 коментар
остання 10.01.2019
Як знайти бізнес-ідею для себе

Текст ні про що! Якби ціллю автора було не налити води (потрібної кількості символів), то було б...

1 коментар
остання 06.12.2018
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

Имя кредитора: г-н Пол Уильям. Lender E-mail: paul_william_loanhouse@hotmail.com Мы предлагаем частные, коммерческие...

2 коментар
остання 02.04.2018
METRO: франчайзинг в Україні

Ребята! кто-то получил разъяснения или инфу по metro

5 коментар
остання 19.01.2017