03.11.2016

Біржова торгівля приносить до 500% річних

Про те, чим торгівля на біржі краща бізнесу, і де їй навчатися розповів консультант з інвестицій в американські активи "AFA" Андрій Савенко.

Чи може підприємець без досвіду в торгівлі стати біржовим трейдером? Скільки часу і грошей забере якісне навчання?
Навчитися трейдингу може кожен. Головне - дотримуватись певних правил. Початкове навчання займе близько 3 місяців, в залежності від швидкості мислення, здатності до навчання та бажання учня. Отримані протягом цього часу навички відповідають базовому рівню знань, за допомогою якого можна вийти на заробіток 500 доларів на місяць. Середня вартість навчання складає близько 600 доларів.

Андрій Савенко Фото Андрій Савенко

Андрій Савенко - трейдер, консультант з інвестицій в американські активи "Avalon Fund Andrew" (AFA).

На цьому навчання трейдера не закінчується. По-перше, він вчиться в процесі торгівлі, по-друге, все так само повинен відвідувати курси з метою професійного самовдосконалення. Ось тільки оплачувати навчання може вже з зароблених грошей.

Як вибрати компанію для навчання? На що звернути увагу?

Зараз існує досить багато різних компаній, що пропонують навчання. Серед них - чимало шахраїв та аферистів. Раджу вибирати не стільки компанію, скільки людину - професіонала зі стажем торгівлі не менше 20 років, який зможе вас грамотно навчити. Навчання в успішного новачка може призвести до втрати грошей в майбутньому. Тому що, якщо трейдер добре заробляє протягом одного року, то це ще нічого не означає. Через рік він може піти в мінус. А якщо людина працює на ринку протягом 20 років, це свідчить про її надійність. Компанію краще вибирати, як мінімум, з 50-річною історією та досвідом роботи саме в тих країнах, в яких починалася біржова торгівля.

Чим трейдинг, на вашу думку, вигідніший від малого бізнесу?

Давайте, розглянемо малий бізнес на прикладі кафе. Що потрібно для того, щоб відкрити кафе? Підприємцю знадобиться: хороша ідея, місце, послуги дизайнера, налагоджені контакти з постачальниками, персонал, державна реєстрація юридичної особи. Крім цього, працювати доведеться в умовах підвищеної конкуренції, постійно борючись за місце під сонцем.

Трейдинг як можливість багатьом не цікавий через свою віртуальність. Бізнесмени часто кажуть: "Мені потрібен бізнес, до якого можна доторкнутися". Проте, зараз ми живемо в інформаційній епосі, і найбагатші люди світу, ті ж Марк Цукерберг і Білл Гейтс, заробили свої статки саме на "віртуальному товарі".

Трейдинг - це не малий бізнес. Ви торгуєте акціями найбільших компаній світу. Велика перевага трейдингу в тому, що акції можна купувати і продавати. Якщо справи у компанії пішли погано - можна продати її акції і заробити на зниженні. Тоді як підприємець, що займається малим бізнесом, ніколи не заробить на зниженні ринку.

Якщо ви інвестуєте в трейдинг 10 000 доларів, кошти, в залежності від вашої наполегливості і завзятості, повернуться протягом декількох місяців. Я особисто знаю людину, яка заробляє 100% від суми вкладень щоквартально. Багато американських фондів заробляють стільки ж. При цьому трейдер забирає 50% собі, решту віддає фонду. Для порівняння, середня прибутковість банківського депозиту складає 9% річних, тоді як щорічний прибуток успішного трейдера дорівнює 400% - 500% інвестованих коштів. Ось тільки інвестувати потрібно від $ 5 000 і більше, тому що для гарного заробітку потрібні великі обсяги торгів.

Спасибі за цікаву бесіду Андрію Савенку із AFA!

Розмовляла Тетяна Малиняк

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Біржова торгівля приносить до 500% річних

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank