Mortimer відсвяткував 5-річчя в Україні

Понеділок
17.08.2015
Перші дві школи були відкриті в 2010 році, зараз мережа успішно розвивається по всій території країни.
 

Mortimer English Club відсвяткував своє 5-річчя в Україні. Затребуваність навчання дітей англійської зростає, і, не дивлячись на економічні труднощі, попит на дану послугу в минулому році збільшився.

"Визнанням якості ми вважаємо бажання наших партнерів розвиватися і відкривати другі точки в мережі, - розповідає Анна Лобунова, Майстер Партнер Mortimer English Club в Україні - Торік наш партнер в Харкові відкрив свій другий клуб, партнер в Кіровограді удвічі збільшив число навчальних класів. Зараз два інших партнера мережі активно готуються до відкриття своїх других шкіл у новому навчальному році. Для нас це насамперед висока оцінка якості нашої послуги, успішних і затребуваних методик викладання, показник успішної моделі бізнесу ".

Своє 5-річчя в Україні Mortimer English Club зазначив у дусі слогану компанії "Заради кращого майбутнього". "Ми довго думали як відсвяткувати настільки приємну і важливу подію. Ми хотіли зробити щось соціально корисне, показати нашим учням, що наше майбутнє залежить від наших сьогоднішніх вчинків, - розповідає Інна Азарова, Майстер Партнер Mortimer English Club в Україні. - Разом з дітьми, які займаються у нас всі 5 років, ми посадили дерева поруч з одним з київських клубів в рамках акції "Посади дерево з Мортімер". Це була яскрава подія з неймовірною атмосферою, яка запам'ятається всім його учасникам надовго! "

"Вирішивши представляти Mortimer English Club в Україні, ми зробили правильний вибір, - діляться обидва Майстер Партнера компанії. - Світ змінюється. Підходи до навчання змінюються. Ринок не стоїть на місці. Головний Офіс Mortimer English Club в Німеччині розуміє необхідність розвитку. Торік штаб-квартира представила нову програму для дітей від одного року. У 2015 році оновила програму англійської мови від 2х до 4х років. Компанія впроваджує нові маркетингові інструменти і успішно розвивається по всьому світу ".

За франчайзингом компанія пропонує співпрацю з 1999 року, і на сьогоднішній день Mortimer English Club - це більше 300 діючих клубів в 20 країнах світу.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано