25.11.2014

Англійська потрібна всім!

Mortimer English Club відкриває нову партнерську філію на початку 2015 року

Сьогодні в Україні знання англійської мови не просто престижно, а є життєвою необхідністю. Країна стрімко виходить на світовий ринок, а англійська мова давно утвердилась, як міжнародна. Знання англійської - це вікно у світ, та й будь-який фахівець, який володіє їм, буде більш затребуваний.

Mortimer English Club Фото Mortimer English Club

Mortimer English Club має понад 20 років викладацького досвіду, а франчайзинг пропонує з 1999 року. Компанією розроблені високоякісні навчальні програми від 2 до 99 років, з урахуванням вікових та психологічних особливостей учнів.

«Не дивлячись на важкий рік та економічну нестабільність у країні, українці не відмовляються зараз від вивчення англійської мови. У наших франчайзі по всій території України спостерігається стабільність у цьому році, а у деяких навіть зростання числа клієнтів у порівнянні з минулим роком, - розповідає майстер партнер Mortimer English Club Інна Азарова. - Україна з кожним днем стає ближчою до Європи і батьки готові вкладати гроші в майбутнє своїх дітей, навіть якщо їм доводиться собі відмовляти в інших потребах. Наш багаторічний досвід показує, що діяльність з навчання іноземним мовам затребувана в будь-якій економічній чи політичній ситуації, що складається у країні».

Mortimer English Club продовжує розширювати свою мережу в Україні. У листопаді поточного року був підписаний договір про співпрацю ще з одним партнером компанії. Відкриття нового клубу Mortimer  планується на початок 2015 року в Київській області, відразу після проведення міжнародних методичних тренінгів. Зараз йде активна підготовка до його відкриття: ремонт приміщення, набір персоналу, маркетингові дослідження, рекламна кампанія. «Запускаючи даний бізнес, можна зіштовхнутися з такими завданнями, як вибір приміщення, підбір персоналу, проведення співбесід, ціноутворення, взаємодія з держструктурами та багато ін. Нашого партнера ми озброїмо і підготуємо до всього», - говорить на завершення Інна Азарова

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Англійська потрібна всім!

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank