Англійська потрібна всім!

Вівторок
25.11.2014
Mortimer English Club відкриває нову партнерську філію на початку 2015 року
 

Сьогодні в Україні знання англійської мови не просто престижно, а є життєвою необхідністю. Країна стрімко виходить на світовий ринок, а англійська мова давно утвердилась, як міжнародна. Знання англійської - це вікно у світ, та й будь-який фахівець, який володіє їм, буде більш затребуваний.

«Не дивлячись на важкий рік та економічну нестабільність у країні, українці не відмовляються зараз від вивчення англійської мови. У наших франчайзі по всій території України спостерігається стабільність у цьому році, а у деяких навіть зростання числа клієнтів у порівнянні з минулим роком, - розповідає майстер партнер Mortimer English Club Інна Азарова. - Україна з кожним днем стає ближчою до Європи і батьки готові вкладати гроші в майбутнє своїх дітей, навіть якщо їм доводиться собі відмовляти в інших потребах. Наш багаторічний досвід показує, що діяльність з навчання іноземним мовам затребувана в будь-якій економічній чи політичній ситуації, що складається у країні».

Mortimer English Club продовжує розширювати свою мережу в Україні. У листопаді поточного року був підписаний договір про співпрацю ще з одним партнером компанії. Відкриття нового клубу Mortimer  планується на початок 2015 року в Київській області, відразу після проведення міжнародних методичних тренінгів. Зараз йде активна підготовка до його відкриття: ремонт приміщення, набір персоналу, маркетингові дослідження, рекламна кампанія. «Запускаючи даний бізнес, можна зіштовхнутися з такими завданнями, як вибір приміщення, підбір персоналу, проведення співбесід, ціноутворення, взаємодія з держструктурами та багато ін. Нашого партнера ми озброїмо і підготуємо до всього», - говорить на завершення Інна Азарова


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти