12.01.2015

Подія українського ринку франчайзингу

В Україні йде активна підготовка до 11-ї спеціалізованої виставки «Франчайзинг 2015»

З 25 по 27 лютого 2015 у франчайзерів і франчайзі є прекрасна можливість відвідати виставку «Франчайзинг 2015» та зустріти своїх нових партнерів, вибрати для себе найкращу бізнес-концепцію, познайомитися з конкурентами своїй галузі. Захід пройде в українському виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

виставка «Франчайзинг 2014» Фото виставки «Франчайзинг 2014»

У рамках виставки пройдуть семінари та конференції: експерти в галузі франчайзингу розкажуть про юридичні аспекти франчайзингу в українській та міжнародній практиці, піднімуть питання захисту франчайзингу в Україні з аналізом невдалого досвіду франчайзі та багато ін.

«Ми очікуємо, що виставка буде успішною і цікавою, не дивлячись на складну ситуацію у країні. Зараз ми бачимо високий інтерес з боку франчайзерів (заявки на участь) і франчайзі (попередні реєстрації на відвідування через сайт). Але ще складно щось прогнозувати в цифрах. Цього року ми робимо все можливе, щоб участь у виставці була максимально доступною - це і гнучка система знижок, і економ-пропозиції (повноцінна участь за 250 євро), і розробка індивідуальних форматів участі з урахуванням особливостей представлених франшиз. Виставка проходитиме 3 дні, а не 4, як раніше. Це дозволить знизити витрати для іногородніх компаній (оплата житла співробітникам, витрати на відрядження тощо)», - коментує Оксана Онопрієнко, маркетинг-менеджер виставки «Франчайзинг».

Виставка «Франчайзинг» щорічно збирає усіх зацікавлених у створенні і розвитку власного бізнесу. Навіть в умовах революції, виставку 2014-го року відвідали майже 1400 підприємців, було презентовано понад 50 бізнес-концепцій, укладалися угоди, результатом яких стали нові підприємства, що працюють по всій країні. Сьогодні франчайзинг зміцнився в найрізноманітніших сферах бізнесу і дозволяє ефективно працювати практично на будь-якому ринку. Як показує практика, періоди кризи в економіці збігаються із стрибкоподібним зростанням кількості франшиз і появою нових франчайзингових точок. 

Виставка «Франчайзинг 2015» пройде одночасно з комплексом «Індустрія торгівлі». Таким чином, відвідувачі зможуть не тільки вибрати франшизу, але і знайти все необхідне обладнання та послуги для запуску власного бізнесу. «Запланована велика ділова програма (http://www.franchising.euroindex.ua/?pid=4). Вперше буде працювати безкоштовна консалтинг-зона. Всі бажаючі зможуть отримати безкоштовні консультації висококласних фахівців з юридичних, фінансових питань, рекомендації з вибору франшизи та багато іншого. Ми впевнені, що в будь-якій ситуації для кожного підприємця самим правильним вибором буде заняття активної позиції. І на виставці, як завжди, зберуться сильні, активні люди, здатні бачити нові можливості і використовувати їх для розвитку власного бізнесу», - додає Оксана Онопрієнко.

У сітці заходів виставки заплановані пізнавальні лекції на тему: «Ринок франчайзингу в Україні: падіння чи прорив? Що дала криза українському франчайзингу», «Закон про франчайзинг в Україні - вже реальність», «Стратегія розвитку франчайзингового бренду», «Европрорив: досвід виходу українських франшиз на європейський ринок» та ін.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Подія українського ринку франчайзингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank