06.04.2015

13-ий клуб мережі Mortimer!

Відкриті двері нового офісу міжнародної школи англійської мови

Для Mortimer English Club весна почалася із хороших подій: мережа продовжує збільшуватися в Україні. Нещодавно відбулося відкриття нового франчайзингового клубу Mortimer в ЖК «Софія» на Софіївській Борщагівці. По франчайзингу компанія розвивається з 1999 року, і нині Mortimer English Club- це більш ніж 300 чинних клубів у 20 країнах світу. Новий партнер мережі задоволений придбанням франшизи Mortimer English Club.

Mortimer Фото Mortimer

Система освіти Mortimer пропонує кілька програм для навчання дітей англійській мові від 2 до 16 років. У клубах мережі діти та дорослі мають можливість вивчити англійську мову за допомогою веселих ігор і без особливих зусиль.

"До підприємництва та купівлі франшизи я готувалася ретельно. Через те, що в нашій родині всі підприємці, то і я рано чи пізно повинна була б відкривати власну справу. Мені сподобалася ідея франчайзингу, і я почала шукати франшизу в освітній сфері. Після тривалих досліджень і зустрічі з майстром партнером по франшизі, зупинилася на пропозиції від Mortimer English Club. - розповідає Тетяна Гунцева, франчайзі Mortimer English Club. - Локацію для навчального клубу я вирішила вибрати за містом, тому як на відміну від Києва, де концентрація навчальних центрів дуже висока, тут є, де розвернутися: конкуренція значно нижча, ніж у столиці, а потреба у вивченні англійської мови висока. Необхідність у ранній освіті дітей розуміють зараз не тільки в столиці або великих містах, а й у передмістях. Тому свою школу я відкрила в ЖК «Софія», що на Софіївській Борщагівці. І тепер, сім'ям, які тут живуть і знають репутацію Mortimer, буде зручно вивчати англійську. Бізнес тільки запущений, але я налаштована оптимістично, і думаю про розширення та відкриття нових об'єктів. Мені б хотілося постійно розвиватися і не зупинятися на досягнутому!"

Сума інвестицій при відкритті бізнесу становить до 10 тисяч євро залежно від території. Паушальний внесок: 3.5-4.5 тисяч євро. Франчайзингова концепція компанії Mortimer дуже гнучка: партнер вирішує сам хоче він відкрити великий клуб або маленький на 1 клас, займатися виключно адмініструванням і набрати штат вчителів або викладати самому, працювати весь день або окремі години.
«Не дивлячись на складну економічну ситуацію в Україні, 12 наших клубів продовжують успішно працювати, а недавно відбулося відкриття ще одного. Ми не бачимо відтоку клієнтів ні в одному з клубів, ні у великих містах, ні в маленьких, а в деяких школах навіть спостерігається істотне зростання у цьому навчальному році порівнюючи з минулим. Мабуть, дана ситуація, що склалася в країні, мотивує батьків займатися освітою своїх дітей і вчити англійську мову», - вважає Інна Азарова, майстер партнер Mortimer English Club в Україні.

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
13-ий клуб мережі Mortimer!

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank