27.05.2015

Попит на мікро-кредити зростає

Українська мікрофінансова мережа планує розширювати лінійку фінансових продуктів

ТМ "ГРОШІ ДО ЗАРПЛАТИ" активно формує мережу партнерів-франчайзі на території України для подальшого відкриття відділень із надання мікро-кредитів населенню. Компанія зареєстрована в 2012 році в якості кредитної установи. «Для всіх бажаючих реалізувати свій потенціал на ринку мікро-кредитування України, на легальній основі, компанія «Українська мікрофінансова мережа» пропонує франшизу "Гроші до зарплати", і на даний момент працює вже 35 відділень, із них - 6 власних. Та унікальну партнерську програму «Спринт-франчайзинг» із розвитку регіональної мережі мікрофінансових послуг, по якій відкрито франчайзингові об єкти в 7 областях», - розповідає Олеся Маруневич, заступник директора з загальних питань компанії «Українська мікрофінансова мережа».

Фото офісу компанії

Компанія є суб’єктом фінансового моніторингу. Основним видом її діяльності є мікро-кредитування громадян України за рахунок власних коштів.

Компанія пропонує своїм партнерам ефективну бізнес-модель і повний набір необхідних інструментів для надання мікро-кредитів населенню України. Частково «Українська мікрофінансова мережа» пропонує послуги фінансового аутсорсингу: материнська компанія забезпечує повне бухгалтерське та юридичне супроводження своїх партнерів, бере на себе проведення всеукраїнських маркетингових заходів, надає програмний та аналітичний супровід. Фактично партнер отримує - власну мікро-фінансову організацію, інструмент для мікро-кредитування, заставного кредитування і залучення коштів, а також підтримку потужного бренду, що гарантує високу якість продуктів, необхідних для ефективної роботи на фінансових ринках.

З боку франчайзі необхідні інвестиції від 100 000 грн. та готовність до подальшого розвитку, і відкриття нових відділень. Франчайзинговий пакет включає: реєстрацію без балансового відділення ТОВ «Українська мікрофінансова мережа» на території знаходження франчайзі-партнера (з внесенням до реєстру). Також повне бухгалтерське супроводження бізнесу у всіх процесах відділень, бізнес-модель мікро-кредитування (керівництво з організації та ведення бізнесу) та інші можливості й привілеї.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank