27.05.2015

Попит на мікро-кредити зростає

Українська мікрофінансова мережа планує розширювати лінійку фінансових продуктів

ТМ "ГРОШІ ДО ЗАРПЛАТИ" активно формує мережу партнерів-франчайзі на території України для подальшого відкриття відділень із надання мікро-кредитів населенню. Компанія зареєстрована в 2012 році в якості кредитної установи. «Для всіх бажаючих реалізувати свій потенціал на ринку мікро-кредитування України, на легальній основі, компанія «Українська мікрофінансова мережа» пропонує франшизу "Гроші до зарплати", і на даний момент працює вже 35 відділень, із них - 6 власних. Та унікальну партнерську програму «Спринт-франчайзинг» із розвитку регіональної мережі мікрофінансових послуг, по якій відкрито франчайзингові об єкти в 7 областях», - розповідає Олеся Маруневич, заступник директора з загальних питань компанії «Українська мікрофінансова мережа».

Фото офісу компанії

Компанія є суб’єктом фінансового моніторингу. Основним видом її діяльності є мікро-кредитування громадян України за рахунок власних коштів.

Компанія пропонує своїм партнерам ефективну бізнес-модель і повний набір необхідних інструментів для надання мікро-кредитів населенню України. Частково «Українська мікрофінансова мережа» пропонує послуги фінансового аутсорсингу: материнська компанія забезпечує повне бухгалтерське та юридичне супроводження своїх партнерів, бере на себе проведення всеукраїнських маркетингових заходів, надає програмний та аналітичний супровід. Фактично партнер отримує - власну мікро-фінансову організацію, інструмент для мікро-кредитування, заставного кредитування і залучення коштів, а також підтримку потужного бренду, що гарантує високу якість продуктів, необхідних для ефективної роботи на фінансових ринках.

З боку франчайзі необхідні інвестиції від 100 000 грн. та готовність до подальшого розвитку, і відкриття нових відділень. Франчайзинговий пакет включає: реєстрацію без балансового відділення ТОВ «Українська мікрофінансова мережа» на території знаходження франчайзі-партнера (з внесенням до реєстру). Також повне бухгалтерське супроводження бізнесу у всіх процесах відділень, бізнес-модель мікро-кредитування (керівництво з організації та ведення бізнесу) та інші можливості й привілеї.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Попит на мікро-кредити зростає

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank