16.04.2015

Taunigma: поширення у країнах Європи

Казахську компанію цікавить розвиток на ринку України та розробка нових продуктів, що не мають аналогів у IT сфері

Компанія була заснована в 2004 році в Казахстані, а до 2007 року більше півтори тисячі терміналів було встановлено в цій країні. В 2009 році Taunigma FZE удостоїлася звання «Кращий франчайзер року» та стала членом Казахстанської Франчайзинговой Асоціації. До 2011 року бренд став національним, а компанія - абсолютним лідером напрямку в Казахстані.
Анна Коломейцева, представник компанії Taunigma FZE: «У 2013 році було відкрито першу філію компанії у столиці ОАЕ Абу-Дабі, а також розроблено унікальну бізнес пропозицію «Франшиза довірчого управління «Taunigma-Kiosk». Через рік компанія стала лідером по прийому платежів на арабському ринку і відкрила свої представництва в основних містах країни: Абу-Дабі, Дубай, Шарджа, Аль Айн. Всього за рік у країні встановлено понад 1000 кіосків. З 2014 року компанія - член Міжнародної Франчайзинговой Організації для країн Близького Сходу та Африки».

TAUNIGMA Фото TAUNIGMA

Діяльність Taunigma спрямована на підвищення ефективності взаємодії представників бізнес середовища зі своїми клієнтами. Поточна вартість однієї франшизи: 7770 доларів США або 7030 євро.

«Розвиток у напрямку франчайзингу було розпочато не випадково. Це - одна з найбільш популярних схем ведення такого роду бізнесу. По-перше, вкладення у бізнес сторонніми інвесторами дозволяють швидше, впевненіше й ефективніше просуватися вперед. По-друге, покупка франшизи робить свого володаря повноправним власником бізнесу та дозволяэ стабільно отримувати солідний пасивний дохід», - вважає Анна Коломійцева. 1500 франчайзингових об'єктів уже встановлено на території ОАЕ. Також щодня відбуваються покупки франшиз і раз на 2-3 місяці відбувається поставка нових партій терміналів в ОАЕ, отже, щотижня кількість встановлених на точки і введених в експлуатацію кіосків збільшується.

«Україна - найбільша європейська країна. Тісно співпрацюючи з нашими європейськими партнерами, ми бачимо безсумнівну перспективність розвитку на цьому ринку. На сьогоднішній день у нас є партнери з України, і нам би хотілося, щоб їх кількість збільшувалася. І ми впевнені, що серед українських підприємців знайдеться чимало людей, які зацікавлені в довгостроковій перспективі співробітництва та розвитку власного бізнесу в діловому центрі світу - в Об'єднаних Арабських Еміратах», - вважає Анна Коломейцева.

Taunigma FZE планує абсолютне лідерство на ринку Арабських Еміратів: встановити більш 10 000 платіжних кіосків на території цієї країни. Подальший розвиток європейського напрямку - відкриття представництва компанії у країнах Європи (у найближчій перспективі). Розробка нових продуктів, що не мають аналогів у сфері IT, надання найширшого у світі спектру доступних для оплати через кіоски послуг. Розширення географії партнерства.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Taunigma: поширення у країнах Європи

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank