26.03.2015

BVS-Rabota: ласкаво просимо!

У компанії чотири партнерських відкриття протягом місяця

Практично протягом місяця у Києві, Ізмаїлі, Сумах та Вінниці відкрито нові франчайзингові філії рекрутингової мережі BVS-Rabota. «Останнім часом ми відкрили 4 нових франчайзингових філії BVS-Rabota в різних містах України. В кінці лютого був відкритий партнерський офіс у Вінниці, потім на початку березня відбулося відкриття у Сумах. Тиждень тому ми відкрили філію у Києві та на минулих вихідних - в Ізмаїлі. На даний момент надходить як мінімум 3 дзвінка в день від потенційних партнерів», - ділиться Віталій Беленець, засновник і власник компанії BVS-Rabota.

BVS-Rabota Фото з мережі інтернет

Агентство працює згідно з чинним законодавством і всі послуги захищаються ліцензією Міністерства праці та соціальної політики АВ № 585203.

На сьогоднішній день BVS-Rabota допомагає організувати клієнтам весь процес реєстрації, підготовку резюме, оформлення візи та перевезення на місце роботи. Компанія тривалий час співпрацює з роботодавцями зарубіжних країн. «Щороку ми розширюємо перелік доступних вакансій нашого агентства, знаходимо нових партнерів за кордоном, а сьогодні співпрацюємо з роботодавцями з багатьох країн Євразії та Північної Америки. З нашою допомогою більше 1500 чоловік змогли знайти гідну роботу за кордоном, було відкрито понад 2000 шенгенських віз. Цього року ми спостерігаємо особливий інтерес до нашої франчайзингової пропозиції bvs-rabota.net і це говорить про те, що робота за кордоном затребувана», - розповідає Віталій Беленець.

BVS-Rabota пропонує заробляти на міжнародному рекрутингу та на візовій підтримці. Вартість франшизи становить 999 євро. Франчайзер ділиться знаннями та досвідом із франчайзі. Це блок інформації по статистиці ринку, за кількістю, якістю та ефективностю спеціалізованих сайтів і навіть окремий посібник по грамотному діалогу з клієнтом та багато ін. А також BVS-Rabota пропонує допомогу в створенні сайту.
«Відкриваючи компанію франчайзі важливо подбати про рекламу. Чим більше сил і фінансів вкладено в рекламу, тим більшою буде віддача і кращим результат. Адже сьогодні рекрутингових агентств, що пропонують послуги з виїзду на роботу не мало. Наших клієнтів і партнерів ми знаходимо, завдяки рекламі», - вважає Віталій Беленець.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank