25.02.2015

«Ривок» за рамками можливостей

Франшиза програми інтервальних кардіотренувань максимальної інтенсивності

Тиждень тому на вітчизняному франчайзинговом ринку була представлена ​​франшиза програми інтервальних кардіотренувань максимальної інтенсивності «Ривок». Цей проект є авторською розробкою студії «Квадрат», яка працює у сфері спорту та здорового способу життя більш ніж 10 років. У команді з програмою «Ривок» також працюють професійні тренери, дієтологи, психологи та бізнесмени, які завжди зможуть дати правильні рекомендації з будь-яких питань щодо успішної побудови бізнесу.

Зал «Ривок» Фото залу «Ривок»

У програму «Ривок» входять 12 абсолютно різних тренувань, книга з харчування, рекомендації дієтолога, щоденник відстеження результатів, також особлива методика проведення занять.

«Спочатку ми не планували розвиток по франчайзингу, але попит народжує пропозицію: з'явилися підприємці, які бажають купити франшизу. Наша програма стала популярною в Україні, і ми прийшли до того, що потрібно відкривати нові філії за допомогою франчайзингу. «Ривок» - франшиза першої та єдиної в Україні та СНД програми інтервальних кардіотренувань максимальної інтенсивності. Ми є тим місцем, де сьогодні можна відпочити, наповнитися здоров'ям, зарядитися енергією, а головне змінити своє тіло і отримати гідний результат за 60 днів тренувань. З кожним днем, кількість учасників, що бажають приєднається до програми зростає і цей фактор також став мотивацією для створення франшизи", - говорить Максим Ярошенко, творець студії KVADRAT і автор програми Ривок.

«Ривок» - це інтенсивна 60-ти денна тренувальна фітнес-програма для чоловіків і жінок, у процесі якої опрацьовуються абсолютно всі групи м'язів. Посилені кардіо та силові вправи, пліометрічні комбінації, вправи на витривалість - і все це без будь-яких спеціальних знарядь. 

«Франчайзингова пропозиція «Ривок» - це організація власного бізнесу з мінімальними витратами та ризиками, а також надання розроблених франчайзером унікальних фітнес-програм. Інвестиції в бізнес від 5000 доларів. Вони безпосередньо залежать від стану приміщення, в якому будуть проходити заняття. Паушальний внесок становить 10 тисяч доларів. Мінімальний прибуток становить від 200 000 гривень на місяць, а окупність - від 3 до 12 місяців», - коментує Максим ..

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank