25.02.2015

«Ривок» за рамками можливостей

Франшиза програми інтервальних кардіотренувань максимальної інтенсивності

Тиждень тому на вітчизняному франчайзинговом ринку була представлена ​​франшиза програми інтервальних кардіотренувань максимальної інтенсивності «Ривок». Цей проект є авторською розробкою студії «Квадрат», яка працює у сфері спорту та здорового способу життя більш ніж 10 років. У команді з програмою «Ривок» також працюють професійні тренери, дієтологи, психологи та бізнесмени, які завжди зможуть дати правильні рекомендації з будь-яких питань щодо успішної побудови бізнесу.

Зал «Ривок» Фото залу «Ривок»

У програму «Ривок» входять 12 абсолютно різних тренувань, книга з харчування, рекомендації дієтолога, щоденник відстеження результатів, також особлива методика проведення занять.

«Спочатку ми не планували розвиток по франчайзингу, але попит народжує пропозицію: з'явилися підприємці, які бажають купити франшизу. Наша програма стала популярною в Україні, і ми прийшли до того, що потрібно відкривати нові філії за допомогою франчайзингу. «Ривок» - франшиза першої та єдиної в Україні та СНД програми інтервальних кардіотренувань максимальної інтенсивності. Ми є тим місцем, де сьогодні можна відпочити, наповнитися здоров'ям, зарядитися енергією, а головне змінити своє тіло і отримати гідний результат за 60 днів тренувань. З кожним днем, кількість учасників, що бажають приєднається до програми зростає і цей фактор також став мотивацією для створення франшизи", - говорить Максим Ярошенко, творець студії KVADRAT і автор програми Ривок.

«Ривок» - це інтенсивна 60-ти денна тренувальна фітнес-програма для чоловіків і жінок, у процесі якої опрацьовуються абсолютно всі групи м'язів. Посилені кардіо та силові вправи, пліометрічні комбінації, вправи на витривалість - і все це без будь-яких спеціальних знарядь. 

«Франчайзингова пропозиція «Ривок» - це організація власного бізнесу з мінімальними витратами та ризиками, а також надання розроблених франчайзером унікальних фітнес-програм. Інвестиції в бізнес від 5000 доларів. Вони безпосередньо залежать від стану приміщення, в якому будуть проходити заняття. Паушальний внесок становить 10 тисяч доларів. Мінімальний прибуток становить від 200 000 гривень на місяць, а окупність - від 3 до 12 місяців», - коментує Максим ..

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
«Ривок» за рамками можливостей

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank