26.02.2015

Франшиза GPS-моніторингу

«Українські Навігаційні Системи» з антикризовою пропозицією на франчайзинговому ринку

Одеські «Українські Навігаційні Системи» представляють франшизу GPS-моніторингу. Компанія є розробником та виробником електронного обладнання, а також програмного забезпечення, що використовується у системах GPS-моніторингу, безпеки, контролю доступу, диспетчеризації, систем охорони, нагляду та інших. Система GPS-моніторингу дає клієнтові повний контроль над його транспортом, роботою водіїв, а так само впевненість за збереження свого автомобілю.

 GPS-моніторинг Фото з мережі інтернет

Варто відзначити, що в кінці минулого року компанія оснастила машини одеської швидкої допомоги системами GPS моніторингу (GPS трекера). Тепер виїзд бригади займає менше часу за рахунок виклику диспетчером найближчій машини, тим самим збільшуючи шанси на якнайшвидше надання допомоги пацієнту.

«Варто віддати належне, що наш керівник має прекрасну інтуїцію у бізнесі. Багато років тому він вибрав цю нішу, і кризові ситуації в яких знаходиться наша країна підтверджують це. У цей непростий час, коли дуже багато видів бізнесу змушені значно скоротити штат, зменшити обсяги, а часто і просто закриватися, ми можемо сказати що пропонуємо нашим потенційним партнерам антикризову модель бізнесу. Сьогодні GPS-моніторинг стає все більш затребуваним, у тому числі й на Сході країни. Через обставини, що склалися, наші послуги для підприємця, не тільки економія витрат палива, інформація про його водія, а й безпека транспортного засобу. Також зазначу, що ціни на паливо зростають, а ми допомагаємо його економити, тому установка системи окупається для деяких компаній навіть менш ніж за місяць», - розповідає Катерина Новікова, комерційний директор "Українських Навігаційних Систем".

На даний момент працюють франчайзингові філії у таких містах, як Херсон, Луганськ, Харків, Кіровоград та Львів. Сума інвестицій у бізнес складає від 500 до 1500 доларів. «Однією з основних вимог до франчайзі, крім надійності, відповідальності та інших необхідних ділових якостей, досвід у продажах, вміння працювати з клієнтами. У найближчому майбутньому ми плануємо впроваджувати різні проекти та розвивати їх за франчайзинговою схемою. Один з них - «охоронні системи», - ділиться Катерина Новікова.

«Українські Навігаційні Системи» є національним виробником. Розробка, виробництво та управління системою, відбувається виключно на території України, задіюючи лише вітчизняні інтелектуальні, технічні і виробничі ресурси. GPS-обладнання здійснює розрахунок витрати палива автомобілю за нормативом; фактичний контроль витрати палива; контроль маси перевезеного вантажу; контроль температури рефрижераторів та багато інших параметрів.
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank