19.01.2015

Робота за кордоном - можливість вижити?

BVS-Rabota намагається забезпечити українців роботою за межами України, чекаючи відкриття нових країн

На початку року ситуація на ринку працевлаштування практично не змінилася. Кількість наших співвітчизників, які хотіли б покинути країну, або виїхати на заробітки за кордон не збільшилася. Хіба що спостерігається ажіотаж серед населення, яке можуть мобілізувати. Що ж до відкриття нових горизонтів, то компанія BVS-Rabota в очікуванні відкриття країн Європи та США. «Наша діяльність залежить від зовнішньої політики України. На даному етапі вільно працюємо з Польщею. Дуже чекаємо відкриття нових європейських країн, США, щоб ми могли вільно відкривати візи, легально відправляти людей на заробітки», - коментує Віталій Беленець, засновник і власник компанії BVS-Rabota.

BVS-Rabota Фото BVS-Rabota

Крім надання послуги працевлаштування за кордоном, рекрутингове агентство BVS-Rabota також займається прийомом документів в іноземні вузи і допомагає отримати візу.

Рекрутингове агентство BVS-Rabota з травня 2013-го року активно розвивається по франчайзингу. Працює згідно з чинним законодавством України і всі послуги захищаються ліцензією Міністерства праці. Воно співпрацює з багатьма країнами, а візову підтримку оформляє в усі країни. 

«На початку року ми бачимо зацікавленість до нашої франчайзингової пропозиції bvs-rabota.net, так як робота за кордоном користується попитом. Тому надходить багато дзвінків від потенційних партнерів. Знаєте, якби я сьогодні відкривав цей бізнес, то купив би франшизу. Так як знаю, що для підприємця у теперішній час відкрити самостійно бізнес з працевлаштування за кордоном обійдеться набагато дорожче, ніж купити франшизу.
Дуже часто потенційні франчайзі задають нам питання: «Як швидко може окупитися бізнес?", - чекаючи точних дат. Але ми нічого гарантувати не можемо, так як результат, ефективність кожного франчайзі - справа його рук, плюс удача. Тут є важливим вміння і бажання працювати з людьми. Потрібно любити те, чим ти займаєшся і тоді обов'язково будуть плоди. Наприклад, у наших франчайзі з Чернігова та Краматорська, які відкрилися у листопаді 2014-го року, бізнес практично окупився, тому що вони в точності дотримувалися наших інструкцій і порад. Це дуже важливо
», - розповідає Віталій Беленець.

Маючи колосальний досвід на ринку працевлаштування, компанія підтримує партнерів, навчаючи залученню більшої кількості клієнтів, грамотної обробці бази, вмінню правильно спілкуватися з клієнтами, контролюючи кількість дзвінків, відкриває доступ до сайту і багато ін. «Ми починали свою діяльність в 2010-му році, коли ринок ще був дуже лояльним, а реклама - досить дешевою. Зараз же багато компаній, щоб стати відомими витрачаються на рекламу, тому сьогодні вона дoстатньо дорога. І щоб розрекламувати компанію, зробити її популярною у країні - потрібні солідні бюджети. Те, що ми заробляли на початку діяльності компанії за місяць, сьогодні отримуємо за два дні. Ми відстежили ринок, напрацювали досвід, налагодили плідну співпрацю з надійними і відповідальними роботодавцями. І тепер усім цим готові ділитися з партнерами», - підсумовує Віталій Беленець.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

2

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank