Робота за кордоном - можливість вижити?

Понеділок
19.01.2015
BVS-Rabota намагається забезпечити українців роботою за межами України, чекаючи відкриття нових країн
 

На початку року ситуація на ринку працевлаштування практично не змінилася. Кількість наших співвітчизників, які хотіли б покинути країну, або виїхати на заробітки за кордон не збільшилася. Хіба що спостерігається ажіотаж серед населення, яке можуть мобілізувати. Що ж до відкриття нових горизонтів, то компанія BVS-Rabota в очікуванні відкриття країн Європи та США. «Наша діяльність залежить від зовнішньої політики України. На даному етапі вільно працюємо з Польщею. Дуже чекаємо відкриття нових європейських країн, США, щоб ми могли вільно відкривати візи, легально відправляти людей на заробітки», - коментує Віталій Беленець, засновник і власник компанії BVS-Rabota.

Рекрутингове агентство BVS-Rabota з травня 2013-го року активно розвивається по франчайзингу. Працює згідно з чинним законодавством України і всі послуги захищаються ліцензією Міністерства праці. Воно співпрацює з багатьма країнами, а візову підтримку оформляє в усі країни. 

«На початку року ми бачимо зацікавленість до нашої франчайзингової пропозиції bvs-rabota.net, так як робота за кордоном користується попитом. Тому надходить багато дзвінків від потенційних партнерів. Знаєте, якби я сьогодні відкривав цей бізнес, то купив би франшизу. Так як знаю, що для підприємця у теперішній час відкрити самостійно бізнес з працевлаштування за кордоном обійдеться набагато дорожче, ніж купити франшизу.
Дуже часто потенційні франчайзі задають нам питання: «Як швидко може окупитися бізнес?", - чекаючи точних дат. Але ми нічого гарантувати не можемо, так як результат, ефективність кожного франчайзі - справа його рук, плюс удача. Тут є важливим вміння і бажання працювати з людьми. Потрібно любити те, чим ти займаєшся і тоді обов'язково будуть плоди. Наприклад, у наших франчайзі з Чернігова та Краматорська, які відкрилися у листопаді 2014-го року, бізнес практично окупився, тому що вони в точності дотримувалися наших інструкцій і порад. Це дуже важливо
», - розповідає Віталій Беленець.

Маючи колосальний досвід на ринку працевлаштування, компанія підтримує партнерів, навчаючи залученню більшої кількості клієнтів, грамотної обробці бази, вмінню правильно спілкуватися з клієнтами, контролюючи кількість дзвінків, відкриває доступ до сайту і багато ін. «Ми починали свою діяльність в 2010-му році, коли ринок ще був дуже лояльним, а реклама - досить дешевою. Зараз же багато компаній, щоб стати відомими витрачаються на рекламу, тому сьогодні вона дoстатньо дорога. І щоб розрекламувати компанію, зробити її популярною у країні - потрібні солідні бюджети. Те, що ми заробляли на початку діяльності компанії за місяць, сьогодні отримуємо за два дні. Ми відстежили ринок, напрацювали досвід, налагодили плідну співпрацю з надійними і відповідальними роботодавцями. І тепер усім цим готові ділитися з партнерами», - підсумовує Віталій Беленець.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016