10.01.2015

Дешевий сервіс для замовлення таксі

У проекті Uber інвесторів приваблює міжнародний розвиток і очікувана висока прибуток

На сьогоднішній день вартість интернте-сервісу за замовленням і оплаті таксі Uber, заснованого всього п'ять років тому, оцінюється в $ 41 млрд. На думку аналітиків, первинне розміщення акцій компанії з Сан-Франциско може стати більш ніж успішним. У 2013 році сервіс Uber оцінили в 3,5 мільярда доларів. У тому ж році йому вдалося залучити понад 260 мільйонів доларів інвестицій. Компанія Uber була створена в 2009 році бізнесменами Тревісом Каланіком і Гарретом Кемп. Зараз додаток працює в 115 містах, а найближчим часом до них додадуться ще 20-30 міст.

Сервис Uber Фото Uber

За допомогою програми Uber користувач резервує машину з водієм і відстежує її переміщення до зазначеної точці. Оплата здійснюється за допомогою даних банківської карти.

Сервіс Uber - це класична історія успішного і привабливого стартапу з Сан-Франциско. Це працююче і зручне мобільний додаток для пошуку, виклику та оплати таксі або приватних водіїв. Спочатку водії, в рамках філософії проекту, що беруть участь в системі Uber, могли користуватися лише преміальні автомобілями - BMW 7 Series, Mercedes-Benz S550, Lincoln Town Car і Cadillac Escalade. Але пізніше список автомобілів був значно розширений.

Монетизація стартапу багаторівнева і включає в себе рекламу всередині програми, в тому числі за допомогою push повідомлень, комісію збирану з водіїв, які заробляють в системі і використання майданчика для просування інших сервісів. Н даний момент обсяг різних версій сукупно перевищує 20 мільйонів скачувань.
На жаль, для мешканців міст України підключення до нового сервісу Uber відсутня, але - це чудова ідея для підприємців.
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Дешевий сервіс для замовлення таксі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank