10.01.2015

Дешевий сервіс для замовлення таксі

У проекті Uber інвесторів приваблює міжнародний розвиток і очікувана висока прибуток

На сьогоднішній день вартість интернте-сервісу за замовленням і оплаті таксі Uber, заснованого всього п'ять років тому, оцінюється в $ 41 млрд. На думку аналітиків, первинне розміщення акцій компанії з Сан-Франциско може стати більш ніж успішним. У 2013 році сервіс Uber оцінили в 3,5 мільярда доларів. У тому ж році йому вдалося залучити понад 260 мільйонів доларів інвестицій. Компанія Uber була створена в 2009 році бізнесменами Тревісом Каланіком і Гарретом Кемп. Зараз додаток працює в 115 містах, а найближчим часом до них додадуться ще 20-30 міст.

Сервис Uber Фото Uber

За допомогою програми Uber користувач резервує машину з водієм і відстежує її переміщення до зазначеної точці. Оплата здійснюється за допомогою даних банківської карти.

Сервіс Uber - це класична історія успішного і привабливого стартапу з Сан-Франциско. Це працююче і зручне мобільний додаток для пошуку, виклику та оплати таксі або приватних водіїв. Спочатку водії, в рамках філософії проекту, що беруть участь в системі Uber, могли користуватися лише преміальні автомобілями - BMW 7 Series, Mercedes-Benz S550, Lincoln Town Car і Cadillac Escalade. Але пізніше список автомобілів був значно розширений.

Монетизація стартапу багаторівнева і включає в себе рекламу всередині програми, в тому числі за допомогою push повідомлень, комісію збирану з водіїв, які заробляють в системі і використання майданчика для просування інших сервісів. Н даний момент обсяг різних версій сукупно перевищує 20 мільйонів скачувань.
На жаль, для мешканців міст України підключення до нового сервісу Uber відсутня, але - це чудова ідея для підприємців.
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank