22.12.2014

Тесла шоу - все серйозно!

Бізнес на організації свят та відмінного настрою

Тесла Шоу є новинкою на ринку розваг. Перевага віддається невеликому та мобільному обладнанню, яке не вимагає спеціально підготовленого приміщення або довгого навчання. За словами представника компанії Марини Рибакової, зараз напрямок шоу програм не розвинений і ті пропозиції, які існують на ринку, вимагають або багаторічних тренувань, або занадто стандартні. Тесла Шоу - це по-справжньому нова, інтерактивна програма, яка вже в найближчий рік може завоювати величезну популярність.

Тесла Шоу Фото Тесла Шоу

З Тесла Шоу можна проводити самі видовищні шоу: опанувати блискавки та передавати енергію на відстані. Представництво Тесла Шоу є бізнесом під ключ.

Концепція бізнесу полягає у проведенні шоу-програм для дитячих та дорослих заходів. Програми абсолютно безпечні, що підтверджує відповідний сертифікат. Програми Тесла Шоу є як показовими, так і науково-інтерактивними, рекомендовані для перегляду в дитячих установах. Комплект обладнання дозволяє так само проводити виступи на приватних заходах, виставках, презентаціях та інших заходах.

"Франчайзинг ми відкрили для того, щоб якісне Тесла Шоу можна було побачити в будь-якому місті. Майбутнім партнерам потрібно завчасно подумати про просування і рекламу. Єдиним "підводним каменем" відкриття можна вважати складність розуміння Тесла Шоу, так як подібного ніхто і ніколи не бачив", - говорить Марина Рибакова.

Головна перевага пропозиції у відсутності конкуренції. Крім того, компанія передає обладнання і «інструкцію» щодо його використання (повний супровід з курсом маркетингових, навчальних роликів), а також доступ до бази знань. На обладнання діє гарантія. Франчайзі буде забезпечений постійним технічним сервісом і консультаціями. Дана франчйзингова пропозиція є повним ексклюзивом і не має аналогів у Росії та СНД.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank