05.12.2014

Кінотеатр - це прибутково

При правильній побудові бізнесу, щомісячний дохід може становити 10 тисяч доларів

Останнім часом у галузі кіно з'являється гарантія загального культурного простору для всієї України та світу. Сучасна цифрова техніка дозволяє будь-якому кінотеатру демонструвати прем'єрний фільм одночасно з Києвом, Нью-Йорком та іншими столицями. «Цілеспрямованість розвитку кіномережі в Україні безперечна. Залів мало, а кіно, як недорога доступна розвага дуже привабливе. Голлівуд працює стабільно, та й українське кіно на підході. Кінотеатри - прибутковий бізнес. Головне - це уникнути зайвих витрат. У нашому проекті йдеться про зали з професійним цифровим кіноустаткуванням стандарту DCP. При цьому я наголошую, що кінотеатри старого типу, та ще на плівковій технології, навряд чи виживуть. У них дуже дороге обслуговування, вони нерентабельні», - коментує Людмила Горделадзе, директор ТОВ КІНОМАН (ТМ Кінотеатр ЖОВТЕНЬ).

Кінотеатр ЖОВТЕНЬ) Фото залу кінотеатра

На сьогоднішній день цифрові копії фільмів передаються через інтернет або на цифрових носіях. Раніше при плівковій технології, прем’єри відставали на місяць, іноді більше, так як кінокопії передавалися кінотеатрам по черзі.

Кінотеатр «ЖОВТЕНЬ», веде свою історію з 1931 року, а з 2007 року входить в міжнародну асоціацію кінотеатрів Europa Cinemas, що в свою чергу підтверджує відповідність його роботи європейським стандартам якості надання послуг. Команда професіоналів кінотеатру готова поділитися своїм досвідом і допомогти в створенні нових кінотеатрів на умовах франчайзингу. «Якщо грамотно побудувати бізнес, то щомісячний дохід може становити від 10 тисяч доларів. Наш франчайзинговий проект представляє такі зали, які рентабельні в силу того, що вони не дорогі. Наш зал коштує $120-150 тисяч, у той час як вартість одного залу в мультиплексі оцінюється у $400 тис. У нашому випадку - інвестиція - $300 тис. для двозального кінотеатру. При цьому щомісячний чистий дохід підприємця планується $10 тис. Про такий прибуток може йти мова, якщо грамотно побудувати бізнес, а в цьому і є суть нашої франчайзингової пропозиції: допомогти підприємцю зробити бізнес прибутковим і грамотним. Наш проект розрахований, насамперед, на те, що зали будуть перебувати у вже побудованому готовому приміщенні. До речі, ми часто отримуємо пропозиції від підприємців, які планують відновити старий клуб, палац культури чи кінотеатр», - говорить Людмила Горделадзе.

Майбутньому партнеру надається право використання зареєстрованого в установленому порядку торгового знаку (логотипу). А також технологічний проект кінотеатру (типовий і, за умови наявного приміщення для реалізації проекту, - з прив'язкою до приміщення). Консультування при пошуці приміщення і розробці архітектурного і будівельного проектів та багато ін.

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank