П'ятниця
05.12.2014
При правильній побудові бізнесу, щомісячний дохід може становити 10 тисяч доларів
 

Останнім часом у галузі кіно з'являється гарантія загального культурного простору для всієї України та світу. Сучасна цифрова техніка дозволяє будь-якому кінотеатру демонструвати прем'єрний фільм одночасно з Києвом, Нью-Йорком та іншими столицями. «Цілеспрямованість розвитку кіномережі в Україні безперечна. Залів мало, а кіно, як недорога доступна розвага дуже привабливе. Голлівуд працює стабільно, та й українське кіно на підході. Кінотеатри - прибутковий бізнес. Головне - це уникнути зайвих витрат. У нашому проекті йдеться про зали з професійним цифровим кіноустаткуванням стандарту DCP. При цьому я наголошую, що кінотеатри старого типу, та ще на плівковій технології, навряд чи виживуть. У них дуже дороге обслуговування, вони нерентабельні», - коментує Людмила Горделадзе, директор ТОВ КІНОМАН (ТМ Кінотеатр ЖОВТЕНЬ).

Кінотеатр «ЖОВТЕНЬ», веде свою історію з 1931 року, а з 2007 року входить в міжнародну асоціацію кінотеатрів Europa Cinemas, що в свою чергу підтверджує відповідність його роботи європейським стандартам якості надання послуг. Команда професіоналів кінотеатру готова поділитися своїм досвідом і допомогти в створенні нових кінотеатрів на умовах франчайзингу. «Якщо грамотно побудувати бізнес, то щомісячний дохід може становити від 10 тисяч доларів. Наш франчайзинговий проект представляє такі зали, які рентабельні в силу того, що вони не дорогі. Наш зал коштує $120-150 тисяч, у той час як вартість одного залу в мультиплексі оцінюється у $400 тис. У нашому випадку - інвестиція - $300 тис. для двозального кінотеатру. При цьому щомісячний чистий дохід підприємця планується $10 тис. Про такий прибуток може йти мова, якщо грамотно побудувати бізнес, а в цьому і є суть нашої франчайзингової пропозиції: допомогти підприємцю зробити бізнес прибутковим і грамотним. Наш проект розрахований, насамперед, на те, що зали будуть перебувати у вже побудованому готовому приміщенні. До речі, ми часто отримуємо пропозиції від підприємців, які планують відновити старий клуб, палац культури чи кінотеатр», - говорить Людмила Горделадзе.

Майбутньому партнеру надається право використання зареєстрованого в установленому порядку торгового знаку (логотипу). А також технологічний проект кінотеатру (типовий і, за умови наявного приміщення для реалізації проекту, - з прив'язкою до приміщення). Консультування при пошуці приміщення і розробці архітектурного і будівельного проектів та багато ін.

 


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016