22.11.2014

Контракти з Yi-Ko розірвані

У Німеччині закривають 89 франчайзингових ресторанів Burger King

Через недотримання санітарних норм, а також порушень умов роботи співробітників, у Німеччині будуть закриті 89 точок мережі швидкого харчування Burger King. За інформацією Deutsche Welle. Всі точки належать франчайзі Burger King - компанії Yi-Ko Holdings. Рішенню розірвати контракт з Yi-Ko передувало журналістське розслідування, темою якого сталаневідповідність закладів у Німеччині санітарним нормам та порушення умов праці співробітників.

Burger King

Глава німецької мережі визнав, що стандарти Burger King не дотримувалися в усіх закладах мережі. За інформацією зарубіжних ЗМІ,

Всього в Німеччині на умовах франчайзингу працює близько 700 точок Burger King, а штат близько 3 тисяч чоловік. Скільки з них будуть звільнені, не повідомляється. Представники Burger King заявляють, що постараються зберегти якомога більше робочих місць. Як пишуть місцеві ЗМІ, з моменту весняного скандалу багато проблем були вирішені, проте влітку були нові порушення.

Мережа Burger King була заснована в середині минулого століття у 1954 році в Сполучених Штатах. У даний час штаб-квартира розташована в місті Майамі штату Флорида. За оцінками світових експертів, мережа займає друге після "Макдоналдс" місце в світі за кількістю працюючих закладів. 
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank