22.11.2014

Контракти з Yi-Ko розірвані

У Німеччині закривають 89 франчайзингових ресторанів Burger King

Через недотримання санітарних норм, а також порушень умов роботи співробітників, у Німеччині будуть закриті 89 точок мережі швидкого харчування Burger King. За інформацією Deutsche Welle. Всі точки належать франчайзі Burger King - компанії Yi-Ko Holdings. Рішенню розірвати контракт з Yi-Ko передувало журналістське розслідування, темою якого сталаневідповідність закладів у Німеччині санітарним нормам та порушення умов праці співробітників.

Burger King

Глава німецької мережі визнав, що стандарти Burger King не дотримувалися в усіх закладах мережі. За інформацією зарубіжних ЗМІ,

Всього в Німеччині на умовах франчайзингу працює близько 700 точок Burger King, а штат близько 3 тисяч чоловік. Скільки з них будуть звільнені, не повідомляється. Представники Burger King заявляють, що постараються зберегти якомога більше робочих місць. Як пишуть місцеві ЗМІ, з моменту весняного скандалу багато проблем були вирішені, проте влітку були нові порушення.

Мережа Burger King була заснована в середині минулого століття у 1954 році в Сполучених Штатах. У даний час штаб-квартира розташована в місті Майамі штату Флорида. За оцінками світових експертів, мережа займає друге після "Макдоналдс" місце в світі за кількістю працюючих закладів. 
 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Контракти з Yi-Ko розірвані

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank