П'ятниця
07.11.2014
Франшиза надання робочого персоналу, яка затребувана в будь-яких містах
 

Компанія пропонує почати бізнес з надання послуг робочої сили. При цьому надає майбутньому франчайзі повний пакет інформації по веденню бізнесу, сайт, налаштований на місто і повну підтримку на всіх етапах бізнесу. Франшиза «Робоча Сила» затребувана в будь-яких містах з наявністю будівельних об'єктів, складів, квартирних та офісних переїздів, заводів, мережевих супермаркетів, яких-небудь виробництв, земельних робіт і будь-якими видами об'єктів де потрібна ручна робоча сила. Компанія та її партнери працюють на держоб'єктах і виконують замовлення для великих федеральних компаній.

Цей бізнес працює без офісу, без придбання устаткування і без великих фінансових витрат. Франчайзі отримує сайт, готовий для роботи і налаштований на його місто, та продуману рекламну компанію по залученню клієнтів і працівників. При запуску бізнесу також не потрібно великих капіталовкладень. На сьогоднішній день вже працює 21 представництво.

В Україні відкрито філію лише в Одесі. Вартість франшизи для українських підприємців становить 2000 $ - для міста з населенням менше 1 млн чоловік, і 3000 $, якщо населення перевищує 1млн. чоловік. За словами керівництва компанії, прогнози розвитку в Україні дуже амбітні, так як у зв'язку з непростою ситуацією в країні, послуги, які надає компанія, користуватимуться колосальним попитом. Це гарна можливість почати бізнес зараз, щоб обійти конкурентів і вийти на лідируючі позиції.