07.11.2014

Потенціал Робочої Сили

Франшиза надання робочого персоналу, яка затребувана в будь-яких містах

Компанія пропонує почати бізнес з надання послуг робочої сили. При цьому надає майбутньому франчайзі повний пакет інформації по веденню бізнесу, сайт, налаштований на місто і повну підтримку на всіх етапах бізнесу. Франшиза «Робоча Сила» затребувана в будь-яких містах з наявністю будівельних об'єктів, складів, квартирних та офісних переїздів, заводів, мережевих супермаркетів, яких-небудь виробництв, земельних робіт і будь-якими видами об'єктів де потрібна ручна робоча сила. Компанія та її партнери працюють на держоб'єктах і виконують замовлення для великих федеральних компаній.

Робоча Сила Фото представників різних професій

Компанія продає тільки одну франшизу на місто. Тому з кожним днем вільних міст ставати все менше. Окупність вкладень - 1-3 місяці.

Цей бізнес працює без офісу, без придбання устаткування і без великих фінансових витрат. Франчайзі отримує сайт, готовий для роботи і налаштований на його місто, та продуману рекламну компанію по залученню клієнтів і працівників. При запуску бізнесу також не потрібно великих капіталовкладень. На сьогоднішній день вже працює 21 представництво.

В Україні відкрито філію лише в Одесі. Вартість франшизи для українських підприємців становить 2000 $ - для міста з населенням менше 1 млн чоловік, і 3000 $, якщо населення перевищує 1млн. чоловік. За словами керівництва компанії, прогнози розвитку в Україні дуже амбітні, так як у зв'язку з непростою ситуацією в країні, послуги, які надає компанія, користуватимуться колосальним попитом. Це гарна можливість почати бізнес зараз, щоб обійти конкурентів і вийти на лідируючі позиції.
 

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Потенціал Робочої Сили

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank