П'ятниця
24.10.2014
Компанією продано рекордну кількість франшиз та отримано міжнародний сертифікат HACCP
 

На сьогоднішній момент компанією IDS Aqua Service було продано 100 франшиз, що в нинішніх умовах є великим досягненням і говорить про високий інтерес до бізнесу доставки води з боку підприємців. Крім активного розвитку по франчайзингу IDS Aqua Service постійно стежить за якістю продукту і сервісу. Раніше ми вже говорили про те, що всі води IDS Aqua Service (ТМ Аляска і Старий Миргород у форматі 18,9 л) добуваються і розливаються в екологічно чистих курортних регіонах - Моршині, Голій Пристані та Миргороді. Все виробництво оснащене сучасним обладнанням для розливу води, а також власними акредитованими лабораторіями. 

Також у вересені 2014 року компанія IDS Aqua Service отримала міжнародний сертифікат HACCP (концепція, що передбачає систематичну ідентифікацію, оцінку та управління небезпечними чинниками, що суттєво впливають на безпеку продукції) на своє виробництво. 

Нагадаємо, що проект франчайзингу IDS Aqua Service стартував улітку 2011 року. Метою проекту було розширення покриття надання послуги доставки води і, відповідно, покращення якості сервісу. Тому для франчайзингу компанія відкрита в усіх населених пунктах з населенням від 20 тисяч осіб. Франшиза від IDS Aqua Service передбачає ексклюзивну дистрибуцію торгових марок компанії (Аляска, Старий Миргород у форматі 18,9 л) на закріпленій за партнером території. При цьому партнер отримує від франчайзера маркетингову, юридичну, ІТ-підтримку.