17.10.2014

Ароматний бізнес

AROMAgroup - франшиза арома-маркетингової компанії

Компанія AROMAgroup є найбільшою організацією з власною лабороторією на ринку аромамаркетингу Росії та в країнах СНД з 2005 року. По франчайзингу вона розвивається з 2011 року, і нараховує понад 20 підприємств, що працюють по франшизі. Компанія націлена розвиватися в Україні, тому в активному пошуці франчайзі. AROMAgroup розробляє індивідуальні аромабренди в Європі (спільно з партнерами - європейськими парфумерними будинками) і в Росії. 

AROMAgroup Фото AROMAgroup

Наявність власного виробництва дозволяє щодня працювати над удосконаленням лінійки обладнання, а також знаходити нові інноваційні технології поширення аромату.

Основна мета компанії AROMAgroup при роботі з франчайзі - досягнення спільного комерційного успіху, при дотриманні високих стандартів обслуговування кінцевих споживачів. Основні принципи роботи - продаж обладнання та ароматів виняткової якості та надання кваліфікованого сервісу для клієнтів. Концепція франчайзингового підприємства - це співпраця по реалізації апаратів для ароматизації повітря під торговою маркою «AROMAgroup», а також продаж змінних картриджів з ароматичною рідиною (повторні продажі клієнтові кожні 1,5-3 місяці). 
 

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank