17.10.2014

Ароматний бізнес

AROMAgroup - франшиза арома-маркетингової компанії

Компанія AROMAgroup є найбільшою організацією з власною лабороторією на ринку аромамаркетингу Росії та в країнах СНД з 2005 року. По франчайзингу вона розвивається з 2011 року, і нараховує понад 20 підприємств, що працюють по франшизі. Компанія націлена розвиватися в Україні, тому в активному пошуці франчайзі. AROMAgroup розробляє індивідуальні аромабренди в Європі (спільно з партнерами - європейськими парфумерними будинками) і в Росії. 

AROMAgroup Фото AROMAgroup

Наявність власного виробництва дозволяє щодня працювати над удосконаленням лінійки обладнання, а також знаходити нові інноваційні технології поширення аромату.

Основна мета компанії AROMAgroup при роботі з франчайзі - досягнення спільного комерційного успіху, при дотриманні високих стандартів обслуговування кінцевих споживачів. Основні принципи роботи - продаж обладнання та ароматів виняткової якості та надання кваліфікованого сервісу для клієнтів. Концепція франчайзингового підприємства - це співпраця по реалізації апаратів для ароматизації повітря під торговою маркою «AROMAgroup», а також продаж змінних картриджів з ароматичною рідиною (повторні продажі клієнтові кожні 1,5-3 місяці). 
 

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Ароматний бізнес

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank