12.06.2014

Нові партнери BVS-Rabota

Франшиза рекрутингового агентства користується неабияким попитом

Бажання професійної перспективи у народу присутні завжди. Сьогодні багато українців шукають роботу за кордоном. «Від 100 до 200 чолоік на місяць ми відправляємо працювати за кордон. Всі в очікуванні скасування або спрощення візового режиму, в такому випадку наші співвітчизники частіше почнуть виїжджати на роботу, наприклад, до Польщі, Німеччини чи Франції, де зарплати значно вищі», - говорить Віталій Беленець, засновник і власник рекрутингового агентства BVS-Rabota.

Рекрутингове агенство Фото BVS-Rabota працевлаштовує за кордоном

Агентство не тільки допомагає влаштуватися на роботу за кордоном, а й підтримує в організації всього процесу реєстрації, підготовки резюме, оформлення візи та перевезення на місце роботи.

З моменту становлення компанії BVS-Rabota на шлях франчайзера (2012-ий р.), вона налічує 12 партнерських офісів. «Попит на нашу франшизу величезний. Маємо кілька дзвінків щодня від потенційних франчайзі: люди цікавляться, стежать за новинами, хочуть співпрацювати. Цього року були випадки, коли ми за місяць відкривали 3-4 офіси. Нові відкриття відбулися у Львові, Запоріжжі, Кременчуці та Тернополі», - розповідає Віталій Беленець.
Зі слів Віталія Беленця, якби підприємець відкривав агентство сам, то витратив би досить багато часу, щоб розібратися в нюансах роботи, а з допомогою компанії BVS-Rabota франчайзі може все освоїти за 3-4 місяці. Керівництво агентства зацікавлене, щоб партнери розвивалися і мали хороший потік клієнтів, тому навчає їх всьому, і постачає необхідним матеріалом.

Компанія має хорошу репутацію і дорожить нею. Як стверджує франчайзер, за умови успішної реалізації дорогих програм, можна повернути інвестовані кошти вже за перші місяці роботи. «Ми дуже ретельно вибираемо наших майбутніх партнерів, і головне, щоб людина мала досвід у бізнесі (в продажах), а також була чесною. Для нас репутація та довіра людей - це головне », - підсумовує Віталій Беленець.

Щоб стати франчайзі агентства BVS-Rabota, необхідно мати інвестиції в розмірі 1000 євро.

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Нові партнери BVS-Rabota

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank