12.06.2014

Нові партнери BVS-Rabota

Франшиза рекрутингового агентства користується неабияким попитом

Бажання професійної перспективи у народу присутні завжди. Сьогодні багато українців шукають роботу за кордоном. «Від 100 до 200 чолоік на місяць ми відправляємо працювати за кордон. Всі в очікуванні скасування або спрощення візового режиму, в такому випадку наші співвітчизники частіше почнуть виїжджати на роботу, наприклад, до Польщі, Німеччини чи Франції, де зарплати значно вищі», - говорить Віталій Беленець, засновник і власник рекрутингового агентства BVS-Rabota.

Рекрутингове агенство Фото BVS-Rabota працевлаштовує за кордоном

Агентство не тільки допомагає влаштуватися на роботу за кордоном, а й підтримує в організації всього процесу реєстрації, підготовки резюме, оформлення візи та перевезення на місце роботи.

З моменту становлення компанії BVS-Rabota на шлях франчайзера (2012-ий р.), вона налічує 12 партнерських офісів. «Попит на нашу франшизу величезний. Маємо кілька дзвінків щодня від потенційних франчайзі: люди цікавляться, стежать за новинами, хочуть співпрацювати. Цього року були випадки, коли ми за місяць відкривали 3-4 офіси. Нові відкриття відбулися у Львові, Запоріжжі, Кременчуці та Тернополі», - розповідає Віталій Беленець.
Зі слів Віталія Беленця, якби підприємець відкривав агентство сам, то витратив би досить багато часу, щоб розібратися в нюансах роботи, а з допомогою компанії BVS-Rabota франчайзі може все освоїти за 3-4 місяці. Керівництво агентства зацікавлене, щоб партнери розвивалися і мали хороший потік клієнтів, тому навчає їх всьому, і постачає необхідним матеріалом.

Компанія має хорошу репутацію і дорожить нею. Як стверджує франчайзер, за умови успішної реалізації дорогих програм, можна повернути інвестовані кошти вже за перші місяці роботи. «Ми дуже ретельно вибираемо наших майбутніх партнерів, і головне, щоб людина мала досвід у бізнесі (в продажах), а також була чесною. Для нас репутація та довіра людей - це головне », - підсумовує Віталій Беленець.

Щоб стати франчайзі агентства BVS-Rabota, необхідно мати інвестиції в розмірі 1000 євро.

 

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank