11.04.2014

Be Smart потрібні однодумці

Be Smart English Community - занурення в англомовне середовище в Україні

Be Smart English Community перші і єдині в Україні, хто пропонує вивчення англійської з повним зануренням у мовне середовище: використовуючи безлімітні абонементи, можна приходити кожен день, і перебувати цілий день, наприклад як у фітнес клубі. Англомовний вільний простір - Be Smart English Community - є абсолютно новим формат в освоєнні англійської мови. Творче місце в Києві, де можна вивчити англійську: спілкуючись з носіями мови, читаючи цікаві книги з англомовної бібліотеки, або ж просто провести час за настільними іграми, поспівати караоке чи зіграти в цікаві настільні ігри. Разом з тим є можливість насолодитися чашечкою англійського чаю, пригоститися традиційними English cookies, або взятися за перегляд улюблених серіалів.

Be Smart English Community Фото Be Smart English Community

Частинка Англії в Україні

 Олег Проценко, керівник проекту, вважає, що найближчим часом ринок буде перебудовуватися в бік безлімітного відвідування, та занурення в англомовне середовище, тому що це є найефективніший спосіб вивчити нову мову. «Я впевнений, що в найближчому майбутньому студенти будуть віддавати перевагу мережевим школам з ім'ям, замість невеликих приватних курсів (як це працює в деяких інших сферах)», - ділиться Олег Проценко.

 Компанія прийняла рішення розвиватися за допомогою франшизи, і тепер шукає однодумців у бізнесі. Потенційному франчайзі потрібні інвестиції від 12 000 доларів. Паушальний внесок від 5000 доларів (залежно від міста). Роялті - 10% від місячного обороту.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Be Smart потрібні однодумці

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank