30.04.2015

Три формати QUICK TEACHER

Послуги по вивченню іноземних мов користуються попитом в Україні

Часи, коли можна було здивувати відмінним знанням іноземної мови пішли в небуття, а тепер це практично життєва необхідність. «Незважаючи на те, що через складну економічну ситуацію в Україні багато іноземних компаній та інвесторів пішли з ринку, вивчення інших мов стало ще більш затребуваним ніж раніше», - вважає Ірина Комар, керівник франчайзингового відділення мовної школи QUICK TEACHER.
У 2015 році QUICK TEACHER представила франшизу по прискореному вивченню іноземних мов. Особливість франчайзингового пропозиції полягає у швидкості навчання іноземним мовам і в тому, що це підтримка міжнародної компанії-розробника M.A.R.I.D.I. - провідного європейського розробника професійних IT-рішень для прискореного вивчення іноземних мов.

QUICK TEACHER Фото QUICK TEACHER

Програма QUICK TEACHER доступна у вигляді додатку для смартфонів і планшетних комп’ютерів з операційною системою Android, і так само для пристроїв iPhone та iPad.

«Сьогодні ми займаємося продажем програми та технології роботи наших класів. Є три формати бізнесу для партнерів. Перший - це індивідуальний клас, при відкритті якого необхідні інвестиції у розмірі 5 000 грн. Другий формат співпраці - це відкриття декількох класів із навчання мовам, і тут мова йде про інвестиції у 25 000 грн. А щоб стати майстром-франчайзі, з правом продавати франшизу, партнеру знадобиться 50 000 грн.», - говорить Ірина Комар.

Відкриття даного бізнесу можливо в населеному пункті з населенням від 10 000 жителів та більше (з розрахунку: один офіс на 10 000 жителів). Площа приміщення повинна бути не меншою ніж 25 м. кв. Офіс має розміщуватися у безпечному районі міста, поблизу транспортної розв'язки, а наявність парковки тільки вітається. Також необхідна наявність інтернет-підключення, телефону, освітлення, санвузлів, кондиціонування та вентиляції, наявність пожежної та охоронної сигналізації.

«Нашим партнерам ми надамо будь-якого роду підтримку. Здійснимо покрокове керівництво з ведення бізнесу та консультації із організації освітньої та адміністративної діяльності. Також навчання персоналу веденню бізнесу, навчання викладачів із питань організації навчального процесу з використанням інтерактивного мультимедійного комплексу. Ми можемо запропонувати педагогів з кадрового резерву компанії та надати необхідне обладнання з встановленою програмою для організації процесу навчання. Є ще багато переваг роботи з нашою компанією», - поділилася Ірина Комар.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Три формати QUICK TEACHER

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank