05.03.2014

Парк розваг KidZania став ближче до України!

Невдовзі всесвітньо відомий центр розваг відкриється в Москві. Яка ймовірність того, що наступних партнерів KidZania знайде в Україні?

Парк розваг KidZania розміститься в Московському Vegas Crocus City на площі 8000 квадратних метрів одразу на двох поверхах комплексу. Його відкриє компанія «Монекс Трейдинг», яка на правах франчайзі управляє торговими мережами під такими брендами, як The Body Shop, Next, Mothercare, American Eagle і ін.

Бренд розроблений таким чином, щоб імітувати реальні та внутрішні роботи в типовому місті через інтеграцію. У KidZania діти грають у рольові ігри, копіюючи діяльність дорослих. Там є свої лікарні, школи, аеропорт, телевізійні канали, салони краси, ресторани і магазини, так характеризують комплекс більшість мас-медіа.

Раніше повідомлялося, що міжнародний оператор KidZania розглядає можливість виходу на ринок України і готовий працювати з українськими компаніями на партнерських умовах.

Але займані проектами площі становлять від 2 до 12 тис. кв. м, і тягнуть дуже великі інвестиції, які є каменем спотикання для багатьох українських бізнесменів.

На сьогоднішній день, KidZania володіє і управляє трьома центрами в Мексиці. Крім того, має міжнародну ліцензію в Японії, Португалії, Індонезії, Дубаї (ОАЕ), Південній Кореї, Єгипті, Великобританії, Індії, Малайзії, Туреччині, Катарі, Чилі, Філіппінах, Саудівській Аравії, Сінгапурі, Бразилії, Кувейті та Таїланді. Ведуться переговори і з іншими країнами. У 2014 році KidZania відкриє своє перше місто в Сполучених Штатах.

Орієнтовний обсяг інвестицій в кожен новий проект KidZania становить близько 10,5 млн євро.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Парк розваг KidZania став ближче до України!

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank