14.02.2014

МТС скорочує франшизу

Роздрібна мережа МТС закрила 428 торгових точок.

Відповідно звітними даним компанії, роздрібна мережа МТС за рік закрила 428 магазинів. Нині на балансі оператора 4034 салонів зв'язку (в кінці 2012 року їх було 4462). Чисельність власних торгових точок оператора практично не змінилась, а от кількість салонів, що працюють по франшизі, зменшилася на 24 %.

з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

Ще два роки тому 40 % від усіх салонів оператора належали франчайзі, торік їх було вже 30 %, а наразі і того менше. Сьогодні, салони зв'язку, нерентабельні точки і франчайзингові магазини закриваються з причини завершення етапу ефективного розвитку мережі МТС.

За словами представника компанії Дмитра Солодовникова:

«4000-4500 салонів - комфортна для МТС кількість, достатня для залучення нових і обслуговування існуючих абонентів".

Важливо зазначити, що реалізація у фірмовій роздрібній торгівлі МТС за рік виросла на 48%, а динаміка збуту смартфонів У МТС обігнала весь російський ринок на 11 %.

Повністю відмовлятися від франчайзингу керівництво МТС не плнує. Але тепер магазини франчайзі будуть лише у віддалених регіонах і невеликих населених пунктах, там де нерентабельно відкривати власні салони. Раніше франшиза МТС поширювалася по всій Росії і на теріторії країн СНД.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank