27.12.2013

«Комод» переодягається

Мережа ломбардів вводить новий формат корпоративного стилю одягу.

Оригінально підійшли до вирішення питання корпоративного іміджу працівників в мережі ломбардів «Комод». Для того, щоб переодягнути працівників усіх 165 відділень, керівництво організувало дизайнерський конкурс. Головним призом був заявлений iPhone 4, який і знайшов щасливу власницю.

комод Фото "КОМОД"

На фото: деталь нового гардеробу співробітників мережі ломбардів "Комод"

За підсумками конкурсу переможницею стала Марія Мельник, касир-оцінювач ломбардного відділення мережі «Комод» в Черкасах. «Я підійшла до вирішення поставленого завдання креативно: власноруч намалювала понад 20 робіт у різних стилях, дотримуючись основних вимог конкурсу - бірюзова колірна гамма, функціональність і зручність для самих людей. На мій погляд, результат вийшов гідний і, сподіваюся, запропонований варіант моїм колегам сподобається», - прокоментувала Марія Мельник.

Вже з січня 2014 року в мережі ломбардів «Комод» буде єдиний корпоративний стиль одягу. Це білий верх, йдеться про білу блузу і сорочку, темний низ і бірюзові краватка або шарф. Нововведення торкнеться всіх ломбардних відділень мережі. Нагадаємо: перше ломбардне відділення мережі відкрилося 9 квітня 2009 року. За кілька років «Комод» міцно зайняв нішу на ринку і розробив три формати франшизи, які незмінно користуються попитом у франчайзі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank