11.11.2013

Нові партнери Join UP!

Туристична мережа «Join UP! Турагенція» відтепер працює з авіа-партнером МАУ.

Новий партнер компанії «Join UP! Турагенція», власника бренду Join UP!, забезпечує чартерні рейси оператора із України до Хургади та Шарм-ель-Шейху. Наразі компанія пропонує клієнтам безкоштовні трансфери до аеропортів в містах Львів, Запоріжжя, Одеса на весь зимовий сезон. «Окрім нових послуг для клієнтів компанії ми регулярно проводимо високоякісні та ексклюзивні заходи для навчання наших агентів, - інформує керівник відділу франчайзингу мережі «Join UP! Турагенція» Наталія Контемир. - Серед них – професійні семінари, зустрічі, роад-шоу, воркшопи. Розвиток компанії залежить від розвитку людей, які в ній працюють».

Join UP! Фото Join UP!

Сума першочергових інвестицій у бізнес від Join UP! складає від 25 до 50 тисяч гривень.

За словами Наталії Контемир, компанія «Join UP! Турагенція» зарекомендувала себе на ринку туристичних послуг як справжнього бійця після нещодавніх атак з боку конкурентів. «Команда Join UP! – це більше 220 професіоналів, які завдяки конкурентам пройшли вогонь, воду та мідні труби. І саме тому сьогодні є неймовірно згуртованою та сильною командою», - розповідає Наталія Контемир.

Join UP!

Франчайзингова мережа компанії в даний момент нараховує 55 агентств. Франшиза Join UP! цікава тим, що термін окупності вступного внеску складає 3-4 місяці, а фінансові оберти зростають приблизно на 30% за перше півріччя.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank