форум до статті: Чи подешевшає Туреччина для українців?

2015-12-09

Чи подешевшає Туреччина для українців?

Про нові напрями та вплив міжнародної ситуації на ринок туризму розповідає керівник групи розвитку франчайзингу Join UP! Костянтин Куліда.

Які туристичні напрямки є зараз найбільш популярними серед українців? Популярність напрямків залежить від сезону. Якщо говорити про пляжний відпочинок в зимову пору року, то одним з найпопулярніших напрямків залишається Єгипет. Тут свою роль зіграло багато факторів: для подорожі до Єгипту не потрібна віза, час перельоту - всього кілька годин, приємні ціни, а сама туристична інфраструктура країни пропонує широкий вибір готелів і розваг на будь-який смак. Для Join UP! Єгипет  є важливим напрямком, і ми завжди намагаємося запропонувати нашим туристам додаткові вигоди і послуги, якими може похвалитися тільки наш туроператор. Це і ексклюзивні ціни на готелі, такі як Red Sea, Rixos. Це акція KIDS GO FREE в рамках якої ми даруємо ряд цікавих екскурсій дітям. Це і розкішна знижка в 20% на ряд самих різних послуг SOHO Square. Це постійна акція Join UP! BOX, де наші туристи кожен раз отримують додаткові подарунки. Це можливість безкоштовно відвідати дві найбільш масштабні і яскраві дискотеки курорту - Taj Mahal і Dolce Vita!

Костянтин Куліда
27.01.2016
коментарі: 15
*.under.net.ua

Вряд ли у нас вообще что-нибудь подешевеет

ПРОФІТ систем не несе відповідальності за зміст повідомлень, надісланих користувачами форуму. Повідомлення рекламного характеру, а також ті, що суперечать етичним принципам чи можуть зашкодити репутації та доброму імені, будуть видалені, а автори таких повідомлень беззастережно заблоковані.

IP адреса комп'ютера учасника форуму, що надсилає повідомлення, відображається для усіх відвідувачів.

Редакція порталу залишає за собою право використовувати у статтях порталу franchising.ua частину чи цілий зміст повідомлень, що публікуються на форумі учасниками.

Наш контакт: info@franchising.ua.

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank