07.10.2013

"Благовіст" здійснює мрії

У березні 2014 року компанія готується відзначати свій 20-річний ювілей

Зовсім скоро компанія "Благовіст" відсвяткує свою річницю. "Ось уже майже двадцять років ми працюємо для того, щоб плани і мрії наших клієнтів у сфері нерухомості втілювалися в життя найкращими чином, - розповідає генеральний директор АН "Благовіст" Ірина Луханіна. - Цієї осені свої 10-річні ювілеї відзначили два наших відділення: у вересні - ТОВ "Благовіст "Олександрівський" і, в жовтні, ТОВ "Благовіст "Шевченківський".

Благовіст, Ірина Луханіна

Генеральний директор АН "Благовіст" Ірина Луханіна.

Якщо підвести попередні підсумки 2013 року, то можна сказати, що вже кілька років ринок нерухомості Києва зберігає стабільність і надалі продовжить цю тенденцію. Різких коливань попиту і цін на ринку не було і до кінця року не передбачається. Мають місце тільки сезонні сплески інтересу до певних об'єктів (наприклад, заміських будинків, офісних і комерційних об'єктів), які з часом повертаються до стабільних показників. Показники кількості угод з 2011 року залишаються приблизно однаковими. "У 2012 році вони склали більше 8 тис. Цього року ми не прогнозуємо різкого зниження або збільшення обсягу договорів, максимальні коливання можливі в рамках 5-7%, - повідомляє Ірина Луханіна. - Говорити про остаточні цифри ще не час, оскільки традиційно ринок показує пікову активність у листопаді-грудні, що і відбивається на річних результатах".

Поки ніяких економічних підстав для істотного зростання цін на ринку немає. Такими механізмами можуть стати поліпшення умов кредитування, приплив іноземних інвестицій, розвиток дрібного і середнього бізнесу. У таких умовах буде зростати попит як на житлову, так і на комерційну нерухомість. На сьогоднішній день основною мотивацією для придбання нерухомості є: вирішення житлового питання - придбання квартир і будинків для власного проживання, нерухомість як бізнесу (житлові чи комерційні об'єкти для здачі в оренду), а також нерухомість, як інвестиції - інструмент для надійного збереження та примноження вкладених засобів. І коли до цих факторів додасться доступна іпотека і активізація економіки країни, ринок нерухомості запрацює на приріст.

Нагадаємо, агентство нерухомості "Благовіст" працює на ринку з 1994 року. У Києві представлено філіальною мережею з 10 відділень, в яких працює більше 800 професійних консультантів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Благовіст здійснює мрії

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank