07.10.2013

"Благовіст" здійснює мрії

У березні 2014 року компанія готується відзначати свій 20-річний ювілей

Зовсім скоро компанія "Благовіст" відсвяткує свою річницю. "Ось уже майже двадцять років ми працюємо для того, щоб плани і мрії наших клієнтів у сфері нерухомості втілювалися в життя найкращими чином, - розповідає генеральний директор АН "Благовіст" Ірина Луханіна. - Цієї осені свої 10-річні ювілеї відзначили два наших відділення: у вересні - ТОВ "Благовіст "Олександрівський" і, в жовтні, ТОВ "Благовіст "Шевченківський".

Благовіст, Ірина Луханіна

Генеральний директор АН "Благовіст" Ірина Луханіна.

Якщо підвести попередні підсумки 2013 року, то можна сказати, що вже кілька років ринок нерухомості Києва зберігає стабільність і надалі продовжить цю тенденцію. Різких коливань попиту і цін на ринку не було і до кінця року не передбачається. Мають місце тільки сезонні сплески інтересу до певних об'єктів (наприклад, заміських будинків, офісних і комерційних об'єктів), які з часом повертаються до стабільних показників. Показники кількості угод з 2011 року залишаються приблизно однаковими. "У 2012 році вони склали більше 8 тис. Цього року ми не прогнозуємо різкого зниження або збільшення обсягу договорів, максимальні коливання можливі в рамках 5-7%, - повідомляє Ірина Луханіна. - Говорити про остаточні цифри ще не час, оскільки традиційно ринок показує пікову активність у листопаді-грудні, що і відбивається на річних результатах".

Поки ніяких економічних підстав для істотного зростання цін на ринку немає. Такими механізмами можуть стати поліпшення умов кредитування, приплив іноземних інвестицій, розвиток дрібного і середнього бізнесу. У таких умовах буде зростати попит як на житлову, так і на комерційну нерухомість. На сьогоднішній день основною мотивацією для придбання нерухомості є: вирішення житлового питання - придбання квартир і будинків для власного проживання, нерухомість як бізнесу (житлові чи комерційні об'єкти для здачі в оренду), а також нерухомість, як інвестиції - інструмент для надійного збереження та примноження вкладених засобів. І коли до цих факторів додасться доступна іпотека і активізація економіки країни, ринок нерухомості запрацює на приріст.

Нагадаємо, агентство нерухомості "Благовіст" працює на ринку з 1994 року. У Києві представлено філіальною мережею з 10 відділень, в яких працює більше 800 професійних консультантів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank