20.08.2013

PickPoint, OККО, Алло та Мобілочка

До середини вересня логістична компанія завершить переговори з новими партнерами

Компанія PickPoint, яка знайшла альтернативу пошті та кур’єрській доставці, за рік розвинула в Україні мережу з 400 Пунктів Прийому Видачі замовлень (ППВ) та продовжує залучати нових партнерів. Так, зараз PickPoint веде переговори про співпрацю з "Концерном Галнафтогаз" - власником мережі автозаправочних комплексів ОККО, та мережею "Алло", якій тепер належить і ТМ "Мобілочка".

PickPoint фото постамата, Пик Поинт пункт выдачи Фото PickPoint

Рентабельність бізнесу, відкритого під ТМ PickPoint, становить 40-50%.

"До кінця серпня - першої половини вересня ми плануємо завершити переговорний процес та приступити до роботи, - розповідає директор компанії PickPoint Сергій Стецюк. - Ми продовжуємо стабільно розвиватися, залучаючи нових стратегічних клієнтів. Станом на сьогодні всі лідери ринку одягу, косметики та електроніки вже є нашими партнерами. Зараз відбувається налагодження та вдосконалення існуючої схеми співпраці".

Наступне стратегічне завдання компанії PickPoint - розширення мережі до 1 тисячі точок на території України. При цьому, збільшення їхньої чисельності супроводжуватиметься зростанням кількості автоматизованих точок. Адже зараз на більшості об'єктів працює персонал, і лише 15 з них - автоматизовані. "Ми продовжуємо вести переговори з потенційними франчайзі. Українські підприємці зацікавлені у співпраці з PickPoint. Однак, поки що вони спостерігають за прибутковістю проекту на першій стадії розвитку, - зазначає Сергій Стецюк. - Залучення до співпраці франчайзі з регіонів - невід'ємна частина нашої стратегії".

Для того, щоб розпочати бізнес з PickPoint, необхідно оплатити вартість франшизи - 5 тис. євро. Розмір початкових інвестицій становить 384 тис. грн. 45% від цієї суми (174 тис.) - це внесок франчайзі, решта - кредит банку. Роялті та інші постійні платежі складатимуть 5% від виручки, отриманої від комерційної діяльності за попередній квартал, сервісне обслуговування - 6 тис. грн в рік. Окупність проекту складає від 2 до 3 років.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
PickPoint, OККО, Алло та Мобілочка

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank