20.08.2013

PickPoint, OККО, Алло та Мобілочка

До середини вересня логістична компанія завершить переговори з новими партнерами

Компанія PickPoint, яка знайшла альтернативу пошті та кур’єрській доставці, за рік розвинула в Україні мережу з 400 Пунктів Прийому Видачі замовлень (ППВ) та продовжує залучати нових партнерів. Так, зараз PickPoint веде переговори про співпрацю з "Концерном Галнафтогаз" - власником мережі автозаправочних комплексів ОККО, та мережею "Алло", якій тепер належить і ТМ "Мобілочка".

PickPoint фото постамата, Пик Поинт пункт выдачи Фото PickPoint

Рентабельність бізнесу, відкритого під ТМ PickPoint, становить 40-50%.

"До кінця серпня - першої половини вересня ми плануємо завершити переговорний процес та приступити до роботи, - розповідає директор компанії PickPoint Сергій Стецюк. - Ми продовжуємо стабільно розвиватися, залучаючи нових стратегічних клієнтів. Станом на сьогодні всі лідери ринку одягу, косметики та електроніки вже є нашими партнерами. Зараз відбувається налагодження та вдосконалення існуючої схеми співпраці".

Наступне стратегічне завдання компанії PickPoint - розширення мережі до 1 тисячі точок на території України. При цьому, збільшення їхньої чисельності супроводжуватиметься зростанням кількості автоматизованих точок. Адже зараз на більшості об'єктів працює персонал, і лише 15 з них - автоматизовані. "Ми продовжуємо вести переговори з потенційними франчайзі. Українські підприємці зацікавлені у співпраці з PickPoint. Однак, поки що вони спостерігають за прибутковістю проекту на першій стадії розвитку, - зазначає Сергій Стецюк. - Залучення до співпраці франчайзі з регіонів - невід'ємна частина нашої стратегії".

Для того, щоб розпочати бізнес з PickPoint, необхідно оплатити вартість франшизи - 5 тис. євро. Розмір початкових інвестицій становить 384 тис. грн. 45% від цієї суми (174 тис.) - це внесок франчайзі, решта - кредит банку. Роялті та інші постійні платежі складатимуть 5% від виручки, отриманої від комерційної діяльності за попередній квартал, сервісне обслуговування - 6 тис. грн в рік. Окупність проекту складає від 2 до 3 років.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank