09.08.2013

Акційне літо 5àSec

Для збільшення лояльності клієнтів в гарячу пору франчайзер активно займається промо-акціями

Цього літа клієнти французьких хімчисток мережі "5àSec" в Україні отримали можливість заощадити на чистоті. Спершу компанія оголосила 50% знижку на чистку домашнього текстилю, а потім - акцію, яка дозволяє почистити одяг за 39 грн/шт. або ж кожну четверту річ безкоштовно. "Наші промо-акції є унікальними для українського ринку, - стверджує представник компанії "5àSec" в Україні Маріуш Журек. - Ці заходи ретельно продумані та внесені в план розвитку, який готується рік наперед".

5àSec Фото Хімчистка "5àSec"

Бренд "5àSec" представлений в таких країнах світу, як Франція, Іспанія, Португалія та Польща. У всіх цих державах "5àSec" практикує схему франчайзингу.

Вихід французької торговельної марки "5àSec" на український ринок відбувся у 2008 році. Зважаючи на те, що в інших країнах, де представлений бренд, компанія практикує партнерську схему розвитку, у 2012 році було прийняте рішення залучити до співпраці франчайзі. Для того, щоб сьогодні стати партнером ТМ "5àSec", необхідно володіти інвестиціями в розмірі від 60 тис. євро. Оплата за ліцензію становить 5% обороту. Як стверджує франчайзер, цей бізнес особливо вигідний ще й тому, що ціни на послуги хімчисток "5àSec" майже в два рази нижчі за середні на ринку.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank