25.06.2013

IDS Aqua Service: успіх у маленьких містах

Підприємці з населених пунктів від 25 тис. чоловік активно приєднуються до франчайзингової мережі

Два роки тому з метою збільшення національного покриття послугою доставки води додому та в офіси компанія IDS Aqua Service запустила франчайзинговий проект. Першими партнерами стали колишні дистрибутори. Потім до мережі почали долучатися й інші підприємці. Особливо збільшилося покриття території невеликих міст. На сьогодні під корпоративною ТМ IDS Aqua Service працює більше 70 партнерів-франчайзі, а кількість продажів за цим каналом зросла більше, ніж вдвічі.

бутильована вода

Мінімальні витрати на запуск точки (включаючи вступний платіж - від 10.000 грн) становлять 130.000 грн. Роялті складають 6% від обсягу закупленої води, рекламний внесок - відсутній. Бізнес обіцяє окупитися за 24 місяці.

"За ці два роки ми досягнули значних результатів у розвитку мережі. Ми покриваємо все більшу кількість міст, а особливо - маленьких. Невеликі населені пункти є дуже перспективним напрямком, адже, на відміну від мільйонників, там немає такої високої конкуренції", - стверджує Олексій Костильов, директор з продажів компанії IDS Aqua Service.

Ще в 2012 році IDS Aqua Service активізувала у переліку своїх послуг можливість доставки супутніх товарів: кави, чаю, води у малій тарі. Протягом наступних двох років компанія націлена розвивати цей сегмент та активно долучати до нього своїх франчайзі. "Наразі компанія IDS Aqua Service – єдиний національний оператор на ринку доставки води додому та в офіси, тому може обслуговувати Клієнтів по всій території України. Це дуже зручно, адже не треба підписувати багато Договорів та сплачувати велику кількість рахунків. Клієнт може підписати з нами 1 єдиний Договір та працювати по всій території України, вказавши в ньому всі точки доставки. При цьому рахунок також буде один. Це дуже зручно. А задля покращення сервісу такими Клієнтами займається окремий відділ, і питання завжди можна задати свому персональному менеджеру. На сьогоднішній день ми активно залучаємо наших партнерів в цей проект, тому дуже важливо, щоб і асортимент товарів, і сервіс був на високому рівні", - розповідає Олексій Костильов.

Компанія IDS Aqua Service була створена у 1996 році як офіційний національний дистрибутор ТМ Моршинська, а з 2005 року, після партнерського злиття з IDS Group Ukraine, почала спеціалізуватися виключно на доставці води додому та в офіси. Компанія виробляє свою продукцію на 4-х заводах – в Моршині, Миргороді, Трускавці та Голій Пристані.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
IDS Aqua Service: успіх у маленьких містах

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank