IDS Aqua Service: успіх у маленьких містах

Вівторок
25.06.2013
Підприємці з населених пунктів від 25 тис. чоловік активно приєднуються до франчайзингової мережі
 

Два роки тому з метою збільшення національного покриття послугою доставки води додому та в офіси компанія IDS Aqua Service запустила франчайзинговий проект. Першими партнерами стали колишні дистрибутори. Потім до мережі почали долучатися й інші підприємці. Особливо збільшилося покриття території невеликих міст. На сьогодні під корпоративною ТМ IDS Aqua Service працює більше 70 партнерів-франчайзі, а кількість продажів за цим каналом зросла більше, ніж вдвічі.

"За ці два роки ми досягнули значних результатів у розвитку мережі. Ми покриваємо все більшу кількість міст, а особливо - маленьких. Невеликі населені пункти є дуже перспективним напрямком, адже, на відміну від мільйонників, там немає такої високої конкуренції", - стверджує Олексій Костильов, директор з продажів компанії IDS Aqua Service.

Ще в 2012 році IDS Aqua Service активізувала у переліку своїх послуг можливість доставки супутніх товарів: кави, чаю, води у малій тарі. Протягом наступних двох років компанія націлена розвивати цей сегмент та активно долучати до нього своїх франчайзі. "Наразі компанія IDS Aqua Service – єдиний національний оператор на ринку доставки води додому та в офіси, тому може обслуговувати Клієнтів по всій території України. Це дуже зручно, адже не треба підписувати багато Договорів та сплачувати велику кількість рахунків. Клієнт може підписати з нами 1 єдиний Договір та працювати по всій території України, вказавши в ньому всі точки доставки. При цьому рахунок також буде один. Це дуже зручно. А задля покращення сервісу такими Клієнтами займається окремий відділ, і питання завжди можна задати свому персональному менеджеру. На сьогоднішній день ми активно залучаємо наших партнерів в цей проект, тому дуже важливо, щоб і асортимент товарів, і сервіс був на високому рівні", - розповідає Олексій Костильов.

Компанія IDS Aqua Service була створена у 1996 році як офіційний національний дистрибутор ТМ Моршинська, а з 2005 року, після партнерського злиття з IDS Group Ukraine, почала спеціалізуватися виключно на доставці води додому та в офіси. Компанія виробляє свою продукцію на 4-х заводах – в Моршині, Миргороді, Трускавці та Голій Пристані.


популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016