25.06.2013

IDS Aqua Service: успіх у маленьких містах

Підприємці з населених пунктів від 25 тис. чоловік активно приєднуються до франчайзингової мережі

Два роки тому з метою збільшення національного покриття послугою доставки води додому та в офіси компанія IDS Aqua Service запустила франчайзинговий проект. Першими партнерами стали колишні дистрибутори. Потім до мережі почали долучатися й інші підприємці. Особливо збільшилося покриття території невеликих міст. На сьогодні під корпоративною ТМ IDS Aqua Service працює більше 70 партнерів-франчайзі, а кількість продажів за цим каналом зросла більше, ніж вдвічі.

бутильована вода

Мінімальні витрати на запуск точки (включаючи вступний платіж - від 10.000 грн) становлять 130.000 грн. Роялті складають 6% від обсягу закупленої води, рекламний внесок - відсутній. Бізнес обіцяє окупитися за 24 місяці.

"За ці два роки ми досягнули значних результатів у розвитку мережі. Ми покриваємо все більшу кількість міст, а особливо - маленьких. Невеликі населені пункти є дуже перспективним напрямком, адже, на відміну від мільйонників, там немає такої високої конкуренції", - стверджує Олексій Костильов, директор з продажів компанії IDS Aqua Service.

Ще в 2012 році IDS Aqua Service активізувала у переліку своїх послуг можливість доставки супутніх товарів: кави, чаю, води у малій тарі. Протягом наступних двох років компанія націлена розвивати цей сегмент та активно долучати до нього своїх франчайзі. "Наразі компанія IDS Aqua Service – єдиний національний оператор на ринку доставки води додому та в офіси, тому може обслуговувати Клієнтів по всій території України. Це дуже зручно, адже не треба підписувати багато Договорів та сплачувати велику кількість рахунків. Клієнт може підписати з нами 1 єдиний Договір та працювати по всій території України, вказавши в ньому всі точки доставки. При цьому рахунок також буде один. Це дуже зручно. А задля покращення сервісу такими Клієнтами займається окремий відділ, і питання завжди можна задати свому персональному менеджеру. На сьогоднішній день ми активно залучаємо наших партнерів в цей проект, тому дуже важливо, щоб і асортимент товарів, і сервіс був на високому рівні", - розповідає Олексій Костильов.

Компанія IDS Aqua Service була створена у 1996 році як офіційний національний дистрибутор ТМ Моршинська, а з 2005 року, після партнерського злиття з IDS Group Ukraine, почала спеціалізуватися виключно на доставці води додому та в офіси. Компанія виробляє свою продукцію на 4-х заводах – в Моршині, Миргороді, Трускавці та Голій Пристані.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank