17.05.2013

PickPoint: червнева активізація

На початку літа компанія запускає одразу 150 сервісних точок

На сьогодні під ТМ PickPoint працює 150 Пунктів Прийому Видачі замовлень (ППВ) на території України. Проте вже на початку літа мережа повинна зрости вдвічі. "З першого червня ми плануємо запуск одразу 150 точок, а в липні - ще 100, - розповідає директор компанії PickPoint Сергій Стецюк. - Відкриваємо як сервісні об'єкти, де обслуговування відбувається за участі спеціально навченого персоналу, так і ті, що працюють в автоматизованому режимі. Станом на сьогодні в мережі функціонує 140 сервісних та 10 автоматизованих точок. Відповідно, на початку липня їхня кількість збільшиться до 370 та 30".

PickPoint фото постамата, Пик Поинт пункт выдачи Фото PickPoint

Рентабельність бізнесу, відкритого під ТМ PickPoint, становить 40-50%.

Вийшовши на українский ринок у 2012 році, компанія PickPoint покрила мережею Автоматичних Поштових Терміналів (АПТ) та Пунктів Прийому Видачі замовлень (ППВ) всі регіони України. Паралельно з розширення власної присутності, PickPoint веде активні переговори з потенційними франчайзі.

"Зважаючи на успішність бізнесу, було знижено пороги входу для потенційних партнерів-франчайзі в порівнянні з минулорічним стартом Проекту та отриманий значний обсяг замовлень, в звязку з чим мережа розвивається швидкими темпами та демонструє значне зростання", - стверджує Сергій Стецюк.

Для того, щоб розпочати бізнес з PickPoint, необхідно оплатити вартість франшизи - 5 тис. євро. Розмір початкових інвестицій становить 384 тис. грн. 45% від цієї суми (174 тис.) - це внесок франчайзі, решта - кредит банку. Роялті та інші постійні платежі складатимуть 5% від виручки, отриманої від комерційної діяльності за попередній квартал, сервісне обслуговування - 6 тис. грн в рік. Окупність проекту складає від 2 до 3 років.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank