09.03.2013

Квітнева Lavazza

Перші італійські кав’ярні російського франчайзі відкриються в квітні цього року

Ще в 2011 році компанія LLC NTC Town Restaurants уклала договір про розвиток мережі кав'ярень LavAzza Espression на умовах франчазингу в Росії та інших країнах СНД. Проте відкриття перших закладів російського франчайзі відбудеться лише в квітні цього року. Згідно з інформацією, оприлюдненою на порталі Lavazza Coffee Shops Srl., кав'ярні мережевика з'являться в Москві на проспекті Миру та Покровці. До кінця 2013 року російський партнер планує відкрити 20 закладів у Москві та Санкт-Петербурзі. В довгостроковій перспективі кількість точок LavAzza Espression на теренах СНД сягне 70.

всередині кафе Фото Lavazza Espression

В планах російського франчайзі LavAzza - відкриття 70 точок на теренах Росії та СНД.

LavAzza Espression є знаковим місцем для шанувальників італійського еспрессо. У меню кафе передбачений великий вибір оригінальних страв та кави, рецепти яких були створені відомим шеф-кухарем Ферраном Адріа. У дизайні приміщення використовуються переважно теплі тони. Цікавою особливістю також є розміщення фото кращих світових фотографів в самій кав'ярні.

Перша кав'ярня LavAzza Espression відкрилася в 2007 році. Покуштувати кави в закладах LavAzza тепер можна в 11 країнах світу: в США, Китаї, Великобританії, Іспанії, Італії, Індії тощо.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank