09.03.2013

Квітнева Lavazza

Перші італійські кав’ярні російського франчайзі відкриються в квітні цього року

Ще в 2011 році компанія LLC NTC Town Restaurants уклала договір про розвиток мережі кав'ярень LavAzza Espression на умовах франчазингу в Росії та інших країнах СНД. Проте відкриття перших закладів російського франчайзі відбудеться лише в квітні цього року. Згідно з інформацією, оприлюдненою на порталі Lavazza Coffee Shops Srl., кав'ярні мережевика з'являться в Москві на проспекті Миру та Покровці. До кінця 2013 року російський партнер планує відкрити 20 закладів у Москві та Санкт-Петербурзі. В довгостроковій перспективі кількість точок LavAzza Espression на теренах СНД сягне 70.

всередині кафе Фото Lavazza Espression

В планах російського франчайзі LavAzza - відкриття 70 точок на теренах Росії та СНД.

LavAzza Espression є знаковим місцем для шанувальників італійського еспрессо. У меню кафе передбачений великий вибір оригінальних страв та кави, рецепти яких були створені відомим шеф-кухарем Ферраном Адріа. У дизайні приміщення використовуються переважно теплі тони. Цікавою особливістю також є розміщення фото кращих світових фотографів в самій кав'ярні.

Перша кав'ярня LavAzza Espression відкрилася в 2007 році. Покуштувати кави в закладах LavAzza тепер можна в 11 країнах світу: в США, Китаї, Великобританії, Іспанії, Італії, Індії тощо.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Квітнева Lavazza

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank