25.02.2013

Carlo Pazolini на шляху до франчайзингу

Представники торговельної марки шукають франчайзі в Криму, Луганську, Сумах, Черкасах і Полтаві

Carlo Pazolini - одна з провідних компаній у виробництві та продажі взуття класу medium і medium-high. Компанія володіє торговельними марками Carlo Pazolini, Carlo Pazolini Couture, Adami і працює на ринках Східної, Західної Європи, в Азії і США. В Україні розвитком торгової марки займається Carlo Pazolini Group Ukraine. На сьогоднішній день вітчизняна мережа нараховує 24 магазини. Перший франчайзинговий магазин був відкритий в листопаді 2012 року в Херсоні. До кінця 2012 року представники компанії активізували франчайзингову пропозицію і відзначили для себе найбільш перспективні локації для розвитку: АР Крим, Луганськ, Суми, Черкаси та Полтаву.

Carlo Pazolini Group Ukraine Фото Carlo Pazolini Group Ukraine

В Україні компанія розвиває формат Carlo Pazolini City Store. Магазини в Мілані, Лондоні, Нью-Йорку, Венеції і Римі працюють у форматі Carlo Pazolini Concept Store.

"У найближчому майбутньому ми плануємо відкривати нові магазини і оптимізовувати існуючу мережу. Як швидко буде розвиватися торговельна марка - залежить від якісних каналів розподілу, - розповідає керівник відділу маркетингу і розвитку Carlo Pazolini Group Ukraine Олексій Граков . - Своїм потенційним франчайзі ми не пропонуємо "стандартний пакет". З кожним регіоном і підприємцем працюємо індивідуально. Відправною точкою є взаємна оцінка потенціалу продажів планованого магазину на рівні від $ 34 тис. на місяць".

Для того, щоб відкрити магазин під ТМ Carlo Pazolini, необхідно володіти орієнтовними інвестиціями в розмірі близько $200 тис. Франчайзі оплачує ремонт та закупівлю товару. Ціноутворення залежить від обсягу закупівлі на магазин. В асортименті партнерської точки повинно бути 350-450 артикулів товару. Для відкриття магазину підійде приміщення площею 100-140 м2. Найбільш сприятливими для розміщення торговельної точки франчайзер вважає ТРЦ.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Carlo Pazolini на шляху до франчайзингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank