Carlo Pazolini на шляху до франчайзингу

Понеділок
25.02.2013
Представники торговельної марки шукають франчайзі в Криму, Луганську, Сумах, Черкасах і Полтаві
 

Carlo Pazolini - одна з провідних компаній у виробництві та продажі взуття класу medium і medium-high. Компанія володіє торговельними марками Carlo Pazolini, Carlo Pazolini Couture, Adami і працює на ринках Східної, Західної Європи, в Азії і США. В Україні розвитком торгової марки займається Carlo Pazolini Group Ukraine. На сьогоднішній день вітчизняна мережа нараховує 24 магазини. Перший франчайзинговий магазин був відкритий в листопаді 2012 року в Херсоні. До кінця 2012 року представники компанії активізували франчайзингову пропозицію і відзначили для себе найбільш перспективні локації для розвитку: АР Крим, Луганськ, Суми, Черкаси та Полтаву.

"У найближчому майбутньому ми плануємо відкривати нові магазини і оптимізовувати існуючу мережу. Як швидко буде розвиватися торговельна марка - залежить від якісних каналів розподілу, - розповідає керівник відділу маркетингу і розвитку Carlo Pazolini Group Ukraine Олексій Граков . - Своїм потенційним франчайзі ми не пропонуємо "стандартний пакет". З кожним регіоном і підприємцем працюємо індивідуально. Відправною точкою є взаємна оцінка потенціалу продажів планованого магазину на рівні від $ 34 тис. на місяць".

Для того, щоб відкрити магазин під ТМ Carlo Pazolini, необхідно володіти орієнтовними інвестиціями в розмірі близько $200 тис. Франчайзі оплачує ремонт та закупівлю товару. Ціноутворення залежить від обсягу закупівлі на магазин. В асортименті партнерської точки повинно бути 350-450 артикулів товару. Для відкриття магазину підійде приміщення площею 100-140 м2. Найбільш сприятливими для розміщення торговельної точки франчайзер вважає ТРЦ.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію