16.01.2013

The Cheesecake Factory готується до нового дебюту

На ринок сусідньої Росії мережа американських ресторанів може вийти за допомогою франчайзингу

The Cheesecake Factory, мережа сімейних ресторанів, що вирізняються великими порціями, готується до виходу на російський ринок. Про це російським ЗМІ повідомив президент компанії, Майкл Джанніні. За його словами, розвиток мережі закладів ТМ The Cheesecake Factory - частина глобальної стратегії розвитку компанії. The Cheesecake Factory Incorporated ще не визначилися з можливою схемою розвитку на території Росії, але експерти стверджують, що ймовірно компанія співпрацюватиме з франчайзі.

The Cheesecake Factory

Близько 170 ресторанів The Cheesecake Factory працює на сьогодні у США

Партнерська мережа The Cheesecake Factory розвивається в ОАЕ. Відкриття першого у цій країні ресторану відбулося в червні 2012 року. Заклад на 300 місць, що розмістився в ТЦ Dubai Mall, став першим рестораном, який компанія відкрила поза межами США. За розвиток мережі на Ближньому Сході взялася кувейтська компанія M.H. Alshaya Co.

На батьківщині The Cheesecake Factory працює нині близько 170 ресторанів у 29 штатах. Історія компанії почалася в далекому 1949-му. Спершу ресторатор спеціалізувався лише на сирних десертах, але з часом асортимент розширювався, і зараз в закладах мережі можна скуштувати також піцу, пасту, стейки та багато інших страв. Всього меню охоплює понад 200 позицій.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
The Cheesecake Factory готується до нового дебюту

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank