Понеділок
17.12.2012
До кінця 2015 року на теренах пострадянського простору з’явиться від 18 до 27 магазинів італійського бренду
 

Одна з найбільш популярних європейських марок молодіжного одягу планує розширити свою присутність у країнах СНД. Нещодавно компанія Fashion Box, якій належить бренд Replay, підписала новий договір про співпрацю з російською The Denim Star Project. Дистриб'ютор розвиває торговельні марки Replay, Replay&Sons, We Are Replay та Red Seal в Росії, Україні, Казахстані, Арменії, Киргизії, Білорусі, Таджикістані, Туркменії та Узбекистані. Згідно з новою угодою до кінця 2015 року в країнах колишнього СРСР буде відкрито від 18 до 27 монобрендових магазинів Replay. На сьогодні ж мережа представлена 5 монобрендовими магазинами в Росії та одним стаціонарним магазином і трьома точками shop-in-shop в Україні.

Італійська компанія Replay з’явилася в 1978 році. Творцем бреду став Клаудіо Буцолі. Розпочинав дизайнер із створення популярних на той час вінтажних блуз. Та вже в 1989 році компанія випустила першу колекцію джинсового одягу, який одразу став культовим. За два наступних роки виробник реалізував більше мільйона джинсових виробів. На сьогодні одяг ТМ Replay продається у майже 6 тисячах магазинів у всьому світі. Понад 200 торговельних точок належать компанії. Крім джинсів в асортименті Replay представлена також дитяча лінія взуття, колекція сонцезахисних окулярів, парфуми та аксесуари.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Бізнес на селі: норкова ферма /13.03.2012

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?