30.11.2012

Баня: франчайзинг чи будівництво "під ключ"?

Академія банного мистецтва, якій належать концепції "Наша банька" та "Руська баня", зробила акцент на будівництві

На початку 2012 року Міжнародна Академія банного мистецтва запропонувала українським підприємцям співпрацю на умовах франчайзингу. З цією метою вона презентувала дві концепції: ТМ "Наша банька" (проект з площею від 70 до 130 м2 та окупністю до 1 року) та ТМ "Руська баня" (площа - від 130 м2, окупність - більше 2-х років). Академія одразу ж знайшла першого франчайзі та зайнялася підготовкою відкриття партнерської бані під ТМ "Наша банька". Процес відкриття триває й досі. Проте, це, на сьогодні, перший і єдиний франчайзі Академії банного мистецтва на території України. Як виявилося, переважна кількість підприємців зацікавлена у проектуванні та будівництві бані "під ключ".

Наша Банька, Руська Баня, березові віники, фітотерапія

Оздоровчі процедури в банях ТМ "Наша банька" тривають 2 години, у "Руській бані" - 3.

"Зараз Академія банного мистецтва активно займається проектуванням та будівництвом бань по всій території України, - розповідає представник компанії Наталя Міщенко. - Ми споруджуємо бані "під ключ", але наші клієнти на будь-якому етапі можуть підписати з нами договір франчайзингу".

Франчайзинг - не заповнена та, порівняно, нова ніша на ринку бань як в Україні, так і в СНД. Серед послуг, пропонованих Міжнародною Академією банного мистецтва є консалтинг, проектування та будівництво бані "під ключ". Крім цього компанія займається навчанням банного персоналу. Таким чином підприємці можуть отримати комплекс всіх необхідних для створення банного бізнесу послуг, але не працювати під однією з торговельних марок Академії. Чи зможе за таких умов франчайзинг зарекомендувати себе у банному бізнесі? Дізнаємось згодом.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Баня: франчайзинг чи будівництво під ключ?

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank