24.10.2012

Перші Johnny Rockets в Росії. Коли ж Україна?

Новий партнер американської компанії викупив майстер-франшизу для відкриття фаст-фудів на території пострадянських країн

Мережа ресторанів швидкого харчування "Johnny Rockets" із США розпочала співпрацю з власником нічних клубів "Pacha Moscow" і "Papa`s Place" Гаррі Чагласяном. Тепер російський президент компанії "American Diner Company" має можливість відкривати нові фаст-фуди протягом 15 років в Росії, СНГ та в Прибалтиці.

вхід в ресторан

Середній чек у Johnny Rockets сягає 10 USD, що відповідає ціновій політиці McDonald’s і Burger King

"Перші дві закусочні "Johnny Rockets" до кінця цього року ми відкриємо в Москві. Вони будуть знаходитися в торгових центрах "Капітолій" на проспекті Вернадського і в Мар'їному Гаю", - ділиться президент компанії "American Diner Company" Гарі Чагласян.

Ще в листопаді 2010 року представники бренда "Johnny Rockets" мали намір вийти на російський ринок. А в січні 2012 компанія зареєструвала свої торгові марки і в Україні. Коли ж саме на вітчизняному ринку почнуть функціонувати заклади швидкого харчування, поки що невідомо. Очікуємо, що відкриття першого фаст-фуду відбудеться в найближчий час, спираючись на досвід світових торгових марок "KFC" та "Hesburger".

Johnny Rockets Licensing Corporation розвиває однойменну мережу закладів швидкого харчування. На ринку фаст-фудів компанія працює з червня 1986 року. На сьогодні мережа об'єднує близько 300 франчайзингових закладів, що знаходяться у США та ще в 16 країнах світу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank