02.10.2012

Гранд Фінанси - франчайзингові кредити

Представники торгової марки планують відкрити перше франчайзингове відділення в Харкові до кінця 2012 року

Компанія "Гранд Фінанси" надає повний комплекс фінансових послуг населенню, видаючи кредити (позики) на господарські та особисті потреби, підтримку і розвиток бізнес-ініціативи та інше. Свою діяльність вона розпочала ще у 2006 році. Тільки нещодавно представники торгової марки "Гранд Фінанси" розробили франчайзингову пропозицію. На сьогодні мережа налічує 2 власних відділення в Дніпропетровську. Компанія націлена на активну співпрацю з потенційними партнерами.

приймальня та дівчина

Програмний комплекс "GrandFin", що використовується в компанії, включає в себе скорингову дворівневу програму оцінки клієнтів при видачі позик та дозволяє враховувати/уникати до 95% ризиків при кредитуванні

"Наша франшиза заснована на тому, що ми надаємо фінансові послуги. Тобто, кожна людина, яка хоче розпочати бізнес у фінансовій сфері, може укласти з нами договір і почати видавати кредити за нашою технологією. Для цього не потрібно одержувати необхідну ліцензію в Нацбанку і витрачати велику суму початкових інвестицій, - розповідає заступник директора компанії "Гранд Фінанси" Олександр Левченко. - На сьогоднішній день в Донецьку, Харкові та Дніпропетровській області ведуться переговори з потенційними франчайзі. Плануємо до кінця 2012 року відкрити перше партнерське відділення "Гранд Фінанси" в Харкові".

Для того, що б почати бізнес під торговою маркою "Гранд Фінанси", необхідно сплатити вступний внесок у сумі 30 тис. грн. і володіти більше 50 тис. грн. для поповнення обігових коштів (видачу позик). Щомісячне обслуговування франчайзі складе 5 тис. грн. Існує ряд особливостей співпраці з компанією "Гранд Фінанси". Так є умова розподілу прибутку партнерського відділення: 70% отримує франчайзі, а 30% - франчайзер. Також компанія надає допомогу в бухгалтерському обслуговуванні, роботі з боржниками, просуванні торгової марки та іншому. Термін окупності відділення "Гранд Фінанси" складає від 6 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Гранд Фінанси - франчайзингові кредити

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank