Четвер
30.08.2012
Компанія бачить переспективи розвитку по франчайзингу не тільки в Україні, але й в Європі та СНД
 

Торгова марка "FruitLife" являє собою виробництво фруктових букетів і композицій, а також - доставку фруктових виробів до дому. Компанія почала свою діяльність в 2010 році. Спочатку представники торгової марки орієнтувалися на відкриття тільки власних магазинів. Тому в Києві вже на сьогодні функціонує 4 власних точок. Двоє з них знаходяться у гіпермаркеті NOVUS і в БЦ "Леонардо". Але в 2011 році надійшла пропозиція від потенційного партнера, який хотів реалізувати бізнес-проект по франчайзингу. Так влітку 2012 року відкрився перший франчайзинговий магазин в Харкові. Відповідно був змінений основний курс розвитку мережі магазинів в Україні - на ринок надійшла франчайзингова пропозиція від торгової марки "FruitLife". Також компанія нещодавно уклала договір про розвиток концепції в Словаччині. Через специфіку ринку даної країни умови франшизи були змінені. Магазини будуть відкриватися під іншим ім'ям і в дещо іншому форматі.

"FruitLife" - це виключно український бренд. Тому просуваємо його як по франчайзингу, так і за допомогою відкриття власних магазинів. У найближчих планах - освоєння перспективних регіонів. Один з них - Одеса. У курортному місті великий посил попиту на нашу продукцію. Думаю, що перший магазин відкриється на початку наступного року, - розповідає координатор проекту "FruitLife" Сергій Вірчис. - Також будемо працювати над освоєнням ринку Європи та СНД. Як не дивно, але в європейських країнах цей вид діяльності мало де зустрічається. Німеччина, Франція, Голландія, Білорусь і Казахстан - найбільш перспективні країни у розвитку торгової марки "FruitLife".

Для відкриття магазину з виготовлення фруктових букетів під торговою маркою "FruitLife", спочатку необхідно налагодити виробництво в самому місті. Для цього знадобиться приміщення площею 40-80 м2 та інвестиції від $ 15 тис. Франчайзі повинен сплатити паушальний внесок у сумі $ 30 тис. і роялті в розмірі 5% від обороту. Після запуску виробництва партнер може відкрити ще два формати магазинів - точку продажів в торговому центрі і магазин в окремому приміщенні. Для першого варіанту необхідна невелика квадратура - всього 2-5 м2. Тоді інвестиції складуть $ 3 тис., а паушальний внесок - $ 5 тис. Для відкриття магазину останнього формату, франчайзі повинен фінансувати в проект $ 10 тис. і заплатити $ 7 тис. початкового внеску. У цьому варіанті площа складе 15-20 м2. Окупитися букетного-фруктовий бізнес в середньому за 1 рік.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016