30.08.2012

FruitLife стирає кордони

Компанія бачить переспективи розвитку по франчайзингу не тільки в Україні, але й в Європі та СНД

Торгова марка "FruitLife" являє собою виробництво фруктових букетів і композицій, а також - доставку фруктових виробів до дому. Компанія почала свою діяльність в 2010 році. Спочатку представники торгової марки орієнтувалися на відкриття тільки власних магазинів. Тому в Києві вже на сьогодні функціонує 4 власних точок. Двоє з них знаходяться у гіпермаркеті NOVUS і в БЦ "Леонардо". Але в 2011 році надійшла пропозиція від потенційного партнера, який хотів реалізувати бізнес-проект по франчайзингу. Так влітку 2012 року відкрився перший франчайзинговий магазин в Харкові. Відповідно був змінений основний курс розвитку мережі магазинів в Україні - на ринок надійшла франчайзингова пропозиція від торгової марки "FruitLife". Також компанія нещодавно уклала договір про розвиток концепції в Словаччині. Через специфіку ринку даної країни умови франшизи були змінені. Магазини будуть відкриватися під іншим ім'ям і в дещо іншому форматі.

корзинка фруктів

Основну частину роботи по виготовленню фруктових букетів виконують спеціальні верстати-преси, а всю ручну складальну роботу здійснюють флористи, які одягнені в спеціальну уніформу і не мають контакту фруктів зі своїм тілом

"FruitLife" - це виключно український бренд. Тому просуваємо його як по франчайзингу, так і за допомогою відкриття власних магазинів. У найближчих планах - освоєння перспективних регіонів. Один з них - Одеса. У курортному місті великий посил попиту на нашу продукцію. Думаю, що перший магазин відкриється на початку наступного року, - розповідає координатор проекту "FruitLife" Сергій Вірчис. - Також будемо працювати над освоєнням ринку Європи та СНД. Як не дивно, але в європейських країнах цей вид діяльності мало де зустрічається. Німеччина, Франція, Голландія, Білорусь і Казахстан - найбільш перспективні країни у розвитку торгової марки "FruitLife".

Для відкриття магазину з виготовлення фруктових букетів під торговою маркою "FruitLife", спочатку необхідно налагодити виробництво в самому місті. Для цього знадобиться приміщення площею 40-80 м2 та інвестиції від $ 15 тис. Франчайзі повинен сплатити паушальний внесок у сумі $ 30 тис. і роялті в розмірі 5% від обороту. Після запуску виробництва партнер може відкрити ще два формати магазинів - точку продажів в торговому центрі і магазин в окремому приміщенні. Для першого варіанту необхідна невелика квадратура - всього 2-5 м2. Тоді інвестиції складуть $ 3 тис., а паушальний внесок - $ 5 тис. Для відкриття магазину останнього формату, франчайзі повинен фінансувати в проект $ 10 тис. і заплатити $ 7 тис. початкового внеску. У цьому варіанті площа складе 15-20 м2. Окупитися букетного-фруктовий бізнес в середньому за 1 рік.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
FruitLife стирає кордони

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank